Przerwany internet

Hej,

Mam od pewnego czasu sproy problem otoz co jakis czas (chyba cos kolo 45 min) polaczenie z internetem “restartuje sie”, tzn doslownie na 2-3 sec trace internet i po chwili mam go spowrotem w miedzy czasie obok zegara systemowego wyskakuje stosowne powiadomienie. mam stale lacze (karta sieciowa); windows xp. Co moze byc nie tak?

Najpierw to się spytaj swojego dostawcy czy u niego wszystko w porządku.

na moje nieszczescie u niego jest wszystko ok :frowning:

Sprawdz kabel sieciowy,poruszaj nim,może być przerwany i nie łączy

Mi też tak właśnie się działo w tym tygodniu :expressionless: Rozkręciłem kompa, odkurzyłem, wyciągnąłem karte, podmuchałem do czysta :D, włożyłem i porządnie przykręciłem, docisnąłem kabel i wszystko chodzi, że aż piszczy :smiley:

niestety wszystkie usterki mechaniczne opdpadaja juz to sprawdzalem

Czytamy pościki ze zrozumieniem a nie piszemy co nam ślina na język przyniesie 8) 8) 8)

Jedno pytanie - stałe łącze radiowe, czy “kablowe”? U mnie się tak działo po przesiadce na łącze radiowe.

A poza komunikatem dzieje się coś? Zrywa Ci jakieś połączenia w programach? Jeśli poza komunikatem wszystko w porządku, to radzę się nie przejmować. Sam komunikat można usunąć korzystając chociażby z programu “XP Antispy” i jego opcji “Nie pokazuj porad w chmurkach”.