Przerywająca klawiatura w laptopie uniemożliwia pisanie

Witam, mam laptopa firmy Acer, mam pewien problem, kilka dni temu zauważyłem że z klawiaturą jest coś nie tak, raz pisze znak raz nie, tj gdy chcę napisać jakieś zdanie “połknie” połowe literek, dzieję się tak z każdym klawiszem, czasami żeby wpisać muszę klikać kilka razy, aż dopiero zaskoczy. Co mogę zrobić w tej sytuacji, da się coś poradzić?

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Zaaktualizuj wszystkie dostępne sterowniki do komputera wraz z systemem zaaktualizuj :wink:

Lub poszperaj w ustawieniach komputera i ustaw tak jak powinno być, przyczyn jest wiele, ale spróbuj rozebrać klawiaturę (jeśli jest taka możliwość) i tam przeczyść, bo może przez to wszystko się dzieje :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam!

Zacznij od sprawdzenia jak będzie pracować klawiatura, jak wyjmiesz całkiem akumulator z laptopa (laptop wyłączony).

Jak to samo, nagrasz coś bootowalnego na płytę i sprawdzisz ją poza systemem i wiesz, czy system, czy uszkodzona klawiatura.