Przerywająca myszka, zacinający się dźwięk

tak więc chyba udało mi się dotrzeć w odpowiednie miejsce :smiley:

Może byś coś opisała,jak i kiedy się to dzieje,jaki system,od kiedy są problemy,teraz to troszkę niewiele wiemy,oczywiście oprócz tego że dotarłaś w odpowiednie miejsce,gdziekolwiek się ono znajduje. :wink:

jej ale jestescie nerwowi… czy wy wiecie jak wygląda kolor zielony??? :slight_smile: na przyklad teraz mi sie dzieje jak dostaje wiadomośc dźwiekową ze mam kogos na gadu… mam zrąbaną Viste która mi nawet neta blokuje i uważa go za zgrozenie dla systemu…;-X

a myszka to mi dziś cały dzień szaleje…

Oh… tu się z jednym zgodzę- Vista jest zrąbana. Jednak nie musi być to spowodowane Vistą, a wirusami i innymi syfami.

a tak ogólnie to raczej więcej zmian nie zauwazyłam… znaczy tych kiedy to się dzieje… albo psuje… jak kto woli :slight_smile:

Dodane 24.11.2009 (Wt) 21:42

kiedyś miałam nortona… zamieniłam go na avasta i od razu wykrył mi konia… potem zdarzyło mu sie jeszcze raz ale jak ostatnio skanowałam kompa to był czysty… rzadko kiedy coś ściągam…

Problemy z dźwiękiem w Viście na zintegrowanych kartach są dosyć popularne,czasem pomaga obniżenie jakości dźwięku,zrobisz to tak:kliknij ikonę głośnika w Tray’u prawym myszy,wybierz “dźwięk” lub podobnie,znajdź zakładkę odpowiedzialną za jakość dźwięku,ustaw jakość DVD,powinna wystarczyć.Co do myszy,czy jest to mysz przewodowa czy bezprzewodowa,jeżeli ta druga to może wystarczy wymienić baterie!?Masz jakiś program antywirusowy?

Nic nie trzeba ściągać, wystarczy odwiedzać nieodpowiednie witryny sieci web i można dostać dużą dawkę syfu. Avast… ten produkt niestety, gdyby mógł, to sam siebie uznałby za wirusa.

kurcze… :-o no każdy dźwiek mi psuje… zaraz wyr :-o zuce go za okno… :evil:

Dodane 24.11.2009 (Wt) 21:59

no cóz… ja tam an niego nie narzekam choć ładnie to napisałes :smiley:

a mysz to mam bezprzewodową ale w chwili obecne korzystam z laptopowej :wink:

Pisałaś coś o problemach z netem,możesz to opisać i doprecyzować,możliwe że wszystkie Twoje problemy mają jeden punkt wyjścia,tylko musimy się dowiedzieć jaki.Możesz pobrać ten program : ccleaner,w tym programie jest zakładka auto-start,zrób zrzut tego okienka i wrzuć go na jakiś hosting i daj link na forum do niego.

cóż zrobiłam jak napisałeś mój drogi przyjacielu lecz nie znalazłam tam nic co by dotyczyło DVD w dzwiękach jest coś w wersji domyślne dla windows (zmodyfikowano) bark dziwków i domyslne dla windows pozatym w zakładce odbieranie sa jakies słychawki HDMI SPDIF głośniki i cos tam w zakładce nagrywanie…

Dodane 24.11.2009 (Wt) 22:07

głośniki i te jakies tam podwójne słuchawki sa zaznaczone

panie semtex z tego co mi pan napisał rozumiem wszystko do tego pobrania programu… w dalszej części rozumiem co drugie słowo…

i wiecie tak jakby mi teraz te “Błędy” zniknęły… myszka działa i dźwięk jest czysty… jakie to popaprane…

Dodane 24.11.2009 (Wt) 22:12

no to sprubuje i tym programem… zobaczymy co to zrobi…

Kliknij tu => @ pobierze Ci się program. Zainstaluj go i uruchom, otwórz zakładkę Auto start, zrób zrzut i to co zrobisz pokarz na forum

zrzut to takie zdjęcie monitora a raczej tego co się na nim znajduje

pomocne linki do wykonania

http://www.google.com/search?q=jak+zrob … pl___FR350

http://www.google.com/search?q=darmowy+ … pl___FR350

a co do tego neta bo zapomniałm z poczatku jak chciałam zciągnąc jakis program czy cos w ytm stylu to pobierało kilka procent i na tym konczyło… niedawno dowiedziałam sie jak to odblokować no i atk robie… ale trzeba to robic przy kazdym włączeniu lapka… ale jakos da sie z tym życ… mimo ze to przeklety Iplus

Dodane 24.11.2009 (Wt) 22:26

tak tak program już zciągam… i wariactwo tez juz skonczyło przerwe i wróciło co za złom :evil:

Zakładając temat następnym razem opisz dokładnie problem.

Pozdrawiam Gutek

tak jest panie Gutek :slight_smile: choć pozwoli pan, że jak przeciętny człowiek będę uczyła się na błędach :slight_smile:

no i znajdę trochę siły i odwagi by nie korzystać z formata :slight_smile:

Dodane 25.11.2009 (Śr) 23:23

w ogóle nie kumam tego mojego lapka… dziś jest grzeczny i nie szaleje… może on się męczy po jakimś czasie??? :?: :?

Dodane 27.11.2009 (Pt) 23:18

tak sobie myślałam, jak już wcześniej wspomniałam zauważyłam, że problemy mojego lapka zaczynają się po jego dłuższym użytkowaniu…

czy to ma możne jakiś związek z systemem :?:

może być jakimś niepotrzebnym badziewiem zapchany albo coś???

p.s. powoli zaczyna się to robić męczące :?