Przerywający dźwięk w filmie 1080p


(marcingp54) #1

Witam .

Otóż mam film 1080p w formacie WMV (jest to trainer) i problem polega na tym że dźwięk cały czas przerywa a w innym filmie w formacie MKV też 1080p dźwięk przerywa co kilka sekund. Instalowałem kilkadziesiąt razy najnowsze kodeki K-Lite Codec Pack 6.60 Full i potem Real Alternative 2.02 i dalej to samo , zainstalowałem sam codec 8.4 odinstalowując inne kodeki stare i to samo. Już nie wiem co instalować. Używam do oglądania BestPlayera i także Media Player classic .Dodam że ten sam trainer w 720p działa normalnie i nie przerywa nic.

Co polecicie by móc odtwarzać dobrze filmy Full HD na PC ?

Pc: Intel Core 2 Duo E4400|GeForce gt 240 1 gb ddr3|2.5Gb Ram Ddr2| Dysk 160 Gb|Widows 7 32Bit

Sample:


(konri7) #2

To: http://www.cccp-project.net/ tylko najpierw usuń k-lite i inne takie, uruchom ponownie pc i zainstaluj te. Możnaby jeszcze CoreAVC do filmów w h264 ale to już płatny dekoder :slight_smile:


(marcingp54) #3

Dzięki ale zrobiłem dokładnie jak napisałeś i dalej to samo.


(onegumas) #4

Może spróbuj program, który ma wewnętrzne filtry: vlc player lub kmplayer.


(Łukash) #5

Odinstaluj K-Lite .Zainstaluj te kodeki http://www.majorgeeks.com/Win7codecs_d5959.html ,po instalacji zainstaluj Real Alternative .I powinno być git.


(marcingp54) #6

81184392.th.jpg


(Łukash) #7

Ja sądzę że to problem kodeki+odtwarzacz .

Obciążenie ma faktycznie spore ,tzn za duże .Pytanie czy karta dźwiękowa ma własny procesor dźwięku ,który odciążą CPU ?

Mam podobny sprzęt tj Intel Core 2 Duo E4400|GeForce GT 240 1 GB DDR5|2GB RAM + integra SoundMax i żadnych problemów z filmami w wysokiej jakości obrazu i dźwięku.

Zainstaluj kodeki shark007+Real Alternative i puść film w Media Player Classic.


(marcingp54) #8

odinstalowałem tamte kodeki i zainstalowałem shark007 i real Alternative i dalej jest to samo co wcześniej. Odpalałem też w Media Player classic.

I odinstalowałem znowu i zainstalowałem vlc player co ma wbudowane kodeki i dźwięk zaczął normalnie działać rewelacyjnie ale za to obraz zaczął się co 1 sekundę zacinać i gdzieniegdzie piksele rozmazywać. Tak więc zaraz spróbuję to co pisze glasser

Niestety glasser ale to samo ustawiłem i dźwięk w tym MPC-HC dalej ścina.

Edit:

Na tą chwilę ten trainer 1080p zaczął działać na VLC media player 1.1.5 w ustawieniach "wejście i kodeki" zaznaczyłem" wykorzystaj przyspieszenia Gpu" i w obraz metoda anty-przeplotowa na automatyczny i film jak i obraz działają rewelacyjnie tylko szkoda że nie w Best Playerze bo on ma wiele funkcji.