Przerywający dźwięk

Witam! Mam taki problem już od dawna i w końcu postanowiłem się to naprawić. Chodzi o to że podczas odtwarzania dźwięku na komputerze, np. zwykłego utworu mp3, przy wysokiej głośności muzyka nagle przestaje grać na powiedzmy 3 sek i potem znów gra, po chwili znów przerywa i tak co chwile. Nie da się w ten sposób słuchać. W odtwarzaczu normalnie się odtwarza, komputer się nie zwiesza ani nic. O co może chodzić? Przypominam że gdy muzyka idzie powiedzmy na połowie możliwej głośności wszystko jest OK.

Próbowałeś zaktualizować sterowniki? Jeżeli nie, to odinstaluj obecne, przeczyść rejestr i zainstaluj w miarę możliwości jak najnowszą wersję. Spróbuj też zaktualizować Direct’a 9.0c, bo on też jest odpowiedzialny za dźwięk. Ewentualnie coś nie halo jest z kartą dźwiękową, bo ja też tak miałem, że znikał mi dźwięk i po zmianie karty dźwiękowej problem ustąpił…

sterowniki mam zainstalowane automatycznie przez bazę sterowników Win7. Wcześniej miałem Realtek High Definition Audio i tak samo było. Rejestr czyściłem CCleanerem i dalej nici. Directx mam wersje 11.