Przerywający internet

Witam, chodzi o internet, a raczej jego brak. Tzn. działa normalnie, a w pewnym momencie zaczyna przerywac. Wyłącza się i włącza co kilka sekund. Jest to bardzo irytujące. Dzieje sie to nagle i nie mogę znalesc przyczyny. Irytujace jest to ze gdy “to” zaczyna sie dziać i nie korzystam z internetu to nie przerywa. Gdy tylko chcę wejsc na jaką kolwiek stronę to zrywa wlaśnie w tym momencie. Interesujace jest równiez jego zachowanie podczas oglądania filmów na youtube w tym okresie. Gdy włącze filmik internet oczywiście sie wylącza. Gdy włącze pauze internet cudownie sie wlącza i filmik sie buforuje. Gdy go odtwarzam internet wyłącza sie. Jego zachowanie jest bardzo dziwne… To chyba jest internet radiowy. Jestem w tym zielony wiec opisze jak wyglada na ‘‘chłopski rozum’’. Od anteny idzie kabel POE i wchodzi do czarnej kostki ktora jest chyba zasilaczem czy coś ale nwm. Z tej kostki wychodzi kabel lan ktory wchodzi do komputera. Nie potrafie tego inaczej wyjasnic. Proszę o pomoc. Pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedzi.

Na forum piszemy w języku polskim, w związku z tym należy korzystać z polskich znaków diakrytycznych (ą,ę,ć,ł,ń,ó,ś,ź,ż), proszę poprawić swój post, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.