Przerywanie myszki

Mam dziwny problem kom jest czysty ale czasami myszka zaczyna przerywać gdy przejde w stan wstrzymania problem znika

Nie bardzo rozumiem. Jak przejdziesz w stan wstrzymania to komputer nie jest włączony.

Podczas, gdy myszka zaczyna się “zacinać” sprawdź w Menadżerze Urządzeń (Ctrl+Alt+Delete), w zakładce Procesy, czy jakiś proces nie wykorzystuje procesora (CPU) w 100%.

sprawdziłem w menadżerze i żaden proces nie wykorzystuje procesora w 100% ,można zauwarzyc ze jest to spowolnienie nie tylko myszki ale jakby dysk twardy przerywał w równych odstępach jakby go coś przycinało na sekundę.Jak dotąd radziłem sobie z tym tak ze włączałem komputer w stan wstrzymania po ponownym odpaleniu problem znika.Dziwne jest też to ze nie zawsze występuje przerywanie, czasami mogę siedzieć przy kompie 8 godz. i nic a czasami już po kilku minutach zaczyna szaleć.skanowałem kompa rożnymi programami antywirusami i wydaje sie ze jest czysty może miał ktoś podobny problem wiec proszę o pomoc.

Rzeczywiście nie dość jasno opisałem problem…jak przejdę w stan wstrzymania i ponownie odpalę kompa problem znika.

Pozdro :grab: