Przerywanie połaczenia z internetem

Witam.

Posiadam neo 256 i od kilku dni przerywa mi polaczenie z netem.

Gdy chcem sie np: połaczyc z jakims serwerem polaczenie zostaje zerwane, robiac cokolwiek przerywa mi internet. Przerywa mi połaczenie raz na kilka minut i tak od dłuższego czasu.Czy wina jest po mojej stronie czy raczej po stronie TPsy?? Co radzicie zrobic??

Pozdro.

slaw2006 kilka rzeczy do wykonania.

  1. Skonfiguruj połączenie ręcznie:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

  1. Dzwoń do TP i opowiedź problem.

  2. Poczytac, zastosować się do porad:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … sc&start=0

  1. PPM na Mój komputer -> Właściwości -> Sprzęt -> Menadżer zadań -> szukasz tam modemu (urządzeń usb) -> klikasz PPM na Kontreolery uniwersalnej magistrali szerwgowej -> Właściwości -> Zarządzanie energią i odhaczasz :slight_smile:

  2. Przeskanuj PC AVG Antispyware po update, następnie wklej raport na Forum.

  3. Przejrzyj:

:arrow: Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP - opis krok po kroku

:arrow: Czyszczenie i optymalizacja

:arrow: Optymalizacja systemu windows xp

jesli masz liveboxa to ja mam od dzisiaj ten sam problem

rano byla zdalna aktualizacja softu liveboxa - po tym zaczely sie problemy - przywrocenie ustawien fabrycznych pomoglo…

Moze powiem inaczej.

Nie jest to zwykłe rozłaczanie sie internetu. Neostrada pracuje jak gdyby nic sie nie dzialo. Problem w tym że jak np.chcem cos sciagnac to sciaga mi sie chwile i zatrzymuje sie , łacze sie z jakims serwerem i po chwili disconect , buforuje sobie filmik na np:youtube i buforuje sie chwile po czym przerywa.

To tak jak by co chile zrywalo mi polaczenia ze wszystkim a neostrada pracuje dalej jak by sie nic nie dzialo.

slaw2006 zrób to co kazał Krzychuu.

1.Nie pomogło.

2.Twierdza ze to nie u nich problem.

3.Patrz pkt 1.

4.To samo co 1 i 3.

5.Prosze:

Jeszcze log z HijackThis’a:

Złączono Posta : 17.09.2007 (Pon) 18:47

poprawka loga tamten nie aktualny:

i jak czysto??