Przerywanie ściagania z Rapida

Witam

Mam problem z pobieraniem plików z Rapidshare.com. Podczas ściągania danego partu, plik zacina się (dajmy dla przykładu 30%). Kiedy staram się ściągać od nowa , pojawia się to samo- zacinka na 30 %. Pierwsza myśl przerwane połączenie w dostawie internetu. Niestety, gdybym próbował ściągnąć ten sam part za dzień, dwa czy tydzień sytuacja się powtarza. Niestety w ostatnim czasie coraz częściej występują te problemy. Używam do pobierania Firefoxa, próbowałem na IE oraz na wtyczce Orbit Downloader. Zawsze się zacina (z tym że na Orbicie na wcześniejszym procencie). I dobrze, Wasza diagnoza może brzmieć uszkodzony plik.

Teraz taki absurd. Jestem w sieci osiedlowej, całkiem przyzwoita prędkość (niestety nie moge powiedzieć ile dokładnie), i tak- przekazuje do ściągnięcia plik mojemu sąsiadowi (ta sama sieć) i tu jest ruletka. Czasem mu ściągnie, czasami nie ściagnie tego samego parta. Teraz, jeżeli mu się nie udaje ściągnąć, prosze o pomoc znajomego z bloku z naprzeciwka (ta sama sieć). Jak dotąd nie zdarzyło się by coś mu się zacieło.

Szukałem na forach i różnych serwisach co może być przyczyną takiego zachowania, lecz niczego nie znalazłem. Na DB znalazłem podobny problem tyle że rozchodziło się o LIVEBOXA, a więc nie omja działka.

Jeżeli ktoś by mógł mi pomóc, to bardzo proszę, gdyż sytuacja ta jest bardzo ityrująca. (Wyobraźcie sobie ściaganie 10 plików, a 10 Wam się nie chce pobrać) :>

Ps. Nawet na przestrzeni formatów sytuacja się nie zmienia.

Niestety, nawet po dluzszym czasie nie wznawia się pobieranie. Próbowałem już naprawdę wielu kombinacji, i dlatego zdecydowałem się tu wyłożyć swój problem. Niestety nic nie pomaga;/ Czy to może mieć coś wspólnego z siecią ?

Używaj darmowego Cryptload http://www.cryptload.info

próbowałeś w innych godzinach ściągać, np. w nocy? Może zatrzymuje się tylko, a po minucie dwóch pójdzie dalej samo. Ja zauważyłem, od czasu kiedy zlikwidowali wpisywanie znaków z obrazków to czasami tak mi się działo że się zatrzymywało, myślałem że może radiówka zerwała mi połączenie to wchodzę na jakąś stronkę jest ok, i po jakimś czasie ściąga dalej plik z rapida.