Przerywany sygnał z wnętrza komputera

witam. mam nadzieje ze ktos mi pomoze… od pewnego czasu dzieje sie z moja myszka cos niedobrego… po nacisnieciu prawego przycisku lampki na klawiaturze szaleja a glosnik wewnatrz komputeraz zaczyna wydawac dziwny dzwiek az wkoncu komp sie zawiesza… podobno jest to kwestia skrotow klawiszowych… ja sie na tym nie znam absolutnie wogole wiec prosze jesli ktos moze mi tu pomoc to bede bardzo wdzieczny. pozdrawiam serdecznie. jac

1.Sprawdź komputer programem antywirusowym.

2.Sprawdź kable połączeniowe klawiatury i myszki.

3.Jaki dźwięk wydobywa się z komputera ? Ciągły czy przerywany i jak długo on trwa ?

ale kiedy po naciśnieciu prawego przycisku? na pulpicie? w jakimś programie? grze? spróbuj podpiąć inną myszkę, wykluczymy wtedy jej wadę :slight_smile:

Proszę zmienić temat postu na konkretny i używać polskich znaków, opcja zmień i popraw.JNJN

sygnał jest przerywany i trwa ok 10-15 sek. kable wszystkie sprawdzałem natomiast nie mam innej sprawnej myszki żeby sprawdzić i wykluczyć jej wadę. Zadałem to pytanie właściwie po to aby dowiedzieć się czy niezbędny będzie zakup nowej…

Złączono Posta : 13.10.2007 (Sob) 10:27

no i ten właśnie sygnał pojawia się w każdym momencie… na pulpicie, w grze, wszędzie…

Zadałeś to pytanie właściwie po to aby dowiedziec sie czy niezbędny będzie zakup nowej myszki ale juz pożyczyć od kolegi czy kogokolwiek w celu jej sprawdzenia to ci sie juz nie chce :?

natomiast to tak jak napisałem wczesniej…pożycz od kogoś i sprawdź