Przerzucanie bazy danych na inny hosting - limit 2mb

(grzegorion) #1

Witam,

(roobal) #2

phpMyAdmin nie nadaje się do backupu. Ten panel ma właśnie limit do 2MB. Do backupu bazy polecam Ci phpMyBackupPro.

(grzegorion) #3

Niestety nie za bardzo wiem jak się za to zabrać.

(GioWDS) #4

Rozbij plik SQL na 18 części :slight_smile:

(Jack_Daniels) #5

To niemożliwe aby była taki limit, poszukaj w ustawieniach, albo pisz na helpdesk

(roobal) #6

Rozumiem, że masz już paczkę 35MB z kopią bazy. Jeśli tak, to na superhost instalujesz sobie pMBP. Wrzucasz przez FTP plik z bazą do katalogu exports w katalogu pMBP. Logujesz się do phpMyBackupPro, wchodzisz w import i na liście bedziesz miał swój plik z bazą. W celu przywrócenia bazy, klikasz import.

Możliwe, bo phpMyAdmin nie służy do backupu.

Powodzenia.

(grzegorion) #7

Przepraszam, ale co to PMB?

(roobal) #8

pMBP = phpMyBackupPro.

(dr.boczek) #9

wrzuć plik.sql na serwer, napisz do helpdesku/admina do jakiej bazy mają to zaimportować i po kłopocie. ja tak na home.pl robiłem jakiś czas temu jak przenosiłem stronę.

albo sprawdź czy php na serwerze wykona 

$command='mysql -h' .$host .' -u' .$user .' -p' .$pass .' ' .$dbname .' < ' .$fle.sql;
exec($command);

(grzegorion) #10

Ok udało mi się wgrać bazę danych. Właściwie to zrobili to z heldesk z superhost. 

(dr.boczek) #11

ale masz przecież napisane co jest nie teges.

Plik index.php nie może otworzyż  /includes/defines.php

ja joomli nie znam ale zmieniałeś coś w configu po przeniesieniu plików? Na pewno trzeba zmienić login/hasło/nazwę bazy i być może ścieżki do plików trzeba zmienić. Natomiast sprawdź czy defines.php istnieje w podanej przez PHP ścieżce i jakie ma prawa ustawione.

(grzegorion) #12

Ok strona działa :smiley: pliki do FTP się źle wgrały.