Przerzucanie plików z HUAWEI Y6 2019 do Windows XP

Zwyczajowo, aby włączyć Menedżera urządzeń , należy najprościej kliknąć prawym przyciskiem myszy Komputer i wybrać Właściwości , a następnie z okienka zadań po lewej wybrać Menedżer urządzeń .

Źródło : Menedżer urządzeń

RADEON 9250 Karta
Microsoft XP Professional Service Pack 3
Procesor ma taką nazwę że tylko napisze AuthenticAMD ~1615 Mhz
Rozmiar pamięci wewnetrznej 2GB

Mam jakąś karte internetowa

Jest ich przynajmniej 10
Karta Fast Ethernet zgodna z VIA
Karta asynchroniczna RAS
WAN Miniport (L2TP)
Itp…Bezposrednie połączenie kablowe

internet chyba pójdzie po kabelku, w normalnym Androidzie, starym, było ustawienie łączenia telefonu jako pamięci masowej, potem przenieśli to do opcji programistycznych w nowszych modelach - próbowałeś ustawić tryb współpracy jako usb?

Mam opcje programistyczne, ale tobie chodzi o dawanie internetu przez kabelek?

Hm Modem USB?
TAK wgl, próbowałem ustawic opcje TRANSFER PLIKÓW ale nadal widzę tyko instalacje hisuite

Pobierz:


, a także:

Wejdź w menadżer plików i zrób sobie serwer FTP.
W Windows XP otwórz normalnie obojętnie jaki folder i wpisz:
ftp://IP_WYŚWIETLONE_W_SMARTFONIE:NUMER_PORTU
Możesz wtedy normalnie kopiuj->wklej.

Wszystko to, rozumiem oprócz tych słów z menadżerem i ftp…jak to zrobić? Jak ustawiam IP jakies tam bo nie umiem. I port np 2121 to i tak nie mogę potem w to wejść…

BTW bardzo dziękuję za jakąś bardziej pomocna odpowiedź :sweat_smile:

Ok, ale jedyne czego nwm to to z tym folderem. Gdzie wpisać te dane? Jak skonfigurować ten serwer ftp?

Odpal na telefonie ten pobrany menadżer plików. Otwórz tam “FTP” kliknij “Uruchom”, pokaże się IP (coś w stylu ftp://cyfry.cyfry.cyfry.cyfry:PORT), przepisz to do paska adresowego otwartego dowolnego folderu w Windows - pojawią się pliki z pamięci telefonu i możesz je normalnie kopiować i wklejać.

1 polubienie

no i wyskakuje mi to…
Mogę edytować bo limit wiadomości przekroczyłem… Nie mam wi fi w pobliżu, jestem tylko ja komputer i mój internet na komórce…

To połącz się z Wi-Fi zanim to zrobisz :smiley:

Albo hotspot jak aplikacja ogrania, niektóre nie ogarniają hostspotu i wolą Wi-fi gdy telefon nie robi jednocześnie za router.