Przerzucanie plików z HUAWEI Y6 2019 do Windows XP

Heya

Jestem użytkownikiem Huawei Y6 2019. Telefon spoko, ale tylko z pozoru.

Próbowałem połączyć telefon z komputerem (tzw. transmisja danych) i udało się. Pojawił się dysk G o nazwie Hisuite, po czym musiałem coś tam zainstalować. Później okazało się, że wywaliło mi Blue Screena (coś w stylu, że system specjalnie go wyłączył aby ten się nie zepsuł itp.) i mogę wysłać jego treść jak ktoś chce się wkręcić w temat. Dodatkowo nie mam internetu, więc jakichś tam dodatków do tego gówna nie mogę zainstalować. A skoro telefonu nie da się podpiąć…szukalem tego folderu w telefonie (’‘HiSuite’’), ale nic nie ma. Tak jakby twórcy się uparli. Nie mam jak nawet zdjęć przerzucić. Ta… i z tego powodu chce mi się wyrzucić telefon i kupić coś innego. Na co ten hisuite? I pytanie - da się przerzucić pliki z telefonu Huawei na komputer z win XP inaczej? Czy muszę wkładać kartę SD (jeśli Huawei pozwoli mi ją łaskawie wykryć i pokazać jako dysk) i się męczyć z szukaniem plików… A może da się jakoś zrobić hotspot tak aby na win XP można było mieć internet?

Dzięki za pomoc w tym temacie :slight_smile:

Znajdź i ściągnij sterowniki USB do Huawei. Inaczej nic nie zrobisz.

…. Dysk Google lub… wysyłasz emaila sam do siebie załączając te pliki :wink:

Jak już pisałem nie mam internetu…

Em, ale nie mam tego Hisuite jak pobrać, bo instalacja wymaga internetu a go na komputerze nie mam :frowning:

Wiem, cóż. Jakiś powód, że nie masz Internetu? Będzie?
Bez dostępu do Internetu, nic nie zrobisz. XP niestety ma to w sobie, że trzeba samemu instalować sterowniki.

Da się zrobić hotspot tak, żeby w XP nagle był internet? Bo ogólnie to nw czy XP daje rade z Wi Fi

Nie wiem.
Czekaj na odpowiedź od kogoś, kto używa XP.

Masz w komputerze czytnik kart pamięci?

Teraz to i w urządzeniach wielofunkcyjnych (skaner / drukarka) są czytniki.

Czytnik czego? Kart SD?
Jak samo używanie XP wskazuję, że mam zloma w którym nawet niektóre płytki się nie odpalą… Bardziej z tym hotspotem bym próbował. Wg mnie gdybym podpiął telefon do kompa to ten pokazałby mi SD ale gdzieś kluczyk do otwierania tej dziurki zgubiłem (ta, zabezpieczenia Huawei)…
Nie wiem czy mam :sweat_smile:

Nie zawsze znajdę rozwiązanie, czasami podsunę pomysł :wink:

Komputer z XP mógł mieć wbudowany panel z czytnikami combo

Jestem noobem w sprawach zewnętrznych komputera to i na oczy nie widziałem żeby komputer miał czytnik kart SD

Da się na XP wyłapać hotspot?
Chce pobrać pliki około paru MB, bo i tak ich nie wczytam z telefka

To jest składak _ składany komputer?
Oraz ponawiam pytanie. Będziesz miał Internet niebawem? W komputerze.

No pewnie :smiley:
MÓJ kuzyn sam go składał. Ledwo działa ale GTA SA pójdzie na 40fps, a internetu nigdy nie bd miał, wsm mam ale na innym komputerze…a pliki potrzebne mi są teraz :sweat:

Jakie parametry ma ten komputer?
Płyta główna?
Karta WiFi?

To musiałbym sam go rozłożyć lub patrzeć w ustawieniach na kompie jakie on tam ma. Karta graf. Radeon9500, procesor to szczerze nie wiem
Skąd mam wziąć takie dane? Gdzieś to pisze w informacjach? No wiesz, tam gdzie są ustawienia itp. Są tez parametry kompa? Jakaś karta wi fi?

Jak wyślę zdjęcie komputera to chyba przestaniecie pytać bo wygląda jak złom z 2004

Już mam jakieś dane