Przesadne usuwanie postów przez moderatorów!

Od czasu otrzymania ostrzeżenia (wg. mnie niesprawiedliwie) może się czepiam ale zobaczyłem taki post:

viewtopic.php?f=21&t=264059

Autora nie znam ale to jest tylko przykład! Autor prosił o pomoc dotyczącą limitu pobierania firefox-a! I dokładnie napisał, że jest posiadaczem konta premium! Wg. regulaminu RS pobieranie ponad 30 plików posiadając konto premium jest dozwolone! Umiałbym pomóc temu userowi ale nie mam możliwości ponieważ modzi są przewrażliwieni!

Tego kto usunął ten wątek proszę o zacytowanie regulaminu który na 200% nie został złamany.

Nie chodzi o regulamin RS, tylko o regulamin forum. Dokładniej o nazewnictwo topicków.

  1. Administrator/moderator ma zawsze racje.

  2. Nawet jak nie ma racji, patrz punkt 1.

Wystrzegaj się krytyki administratorów i moderatorów w tematach związanych z regulaminem. Pisząc, że na 200% regulamin nie został złamany zarzucasz komuś niekompetencję, bo regulamin został złamany. Wątek jest do kosza, bo autor nie poprawił tematu tego postu.

Temat bumerang :confused: moderatorzy nie kasują postów bez powodu .

I tym mocnym akcentem zamykam temat.

Przesadne usuwanie a to, to co - 2 strona w tym dziale taki sam temat- viewtopic.php?f=3&t=262288&p=1742480&hilit=+rapidshare#p1742480 i rozwiązanie!

Regulamin marcinch7 najpierw przeczytaj później zakładaj taki temat jak ten, a wtedy chętnie podyskutuję.