Przesiadka z Windows 10 na Windows 7

Witam kolegów , po przesiadce z Windowsa 10 na Windowsa 7 mam problem z szybkością uruchamiania się systemu , w 10-tce uruchamiał się dosłownie 3 sekundy a 7 potrzebuje minuty , na pokładzie posiadm i7 12 Gb ramu i dysk ssd ( celowo nie wymieniam nazwy ze względu na reklamę ) , skonfigurowałem dysk ssd pod 7-demkę , mam włączone ahsi i skonfigurowane , czy ktoś ma jakiś pomysł jak go przyspieszyć ? Windowsa 7 instalowałem na nowo po przez usunięcie partycji wszystkich , utworzenie owej i wyłączenie oczywiście UEFI

Liczba procesów wszystkich użytkowników ? 

https://photos.google.com/album/AF1QipNj5VlJBRlAcFcH8n8wXPeIdSLqMSxMOJBM49vW/photo/AF1QipNiiQKqQBe4c6Et2t9qunT_RJ62CXMAMn2mTomh

SSD tajemnica ? OK

Co tam zainstalowałeś ?

Niestety ale podany link przez Ciebie nie działa ;/

“celowo nie wymieniam nazwy ze względu na reklamę” To nie portal aukcyjny tylko forum. Pamiętaj, że 7 nie uruchamia się tak szybko jak 10 :wink:

Siódemka ma gorsze wsparcie dla dysków SSD. Dlatego trzeba posłużyć się tam przeróżnym oprogramowaniem… Poszukaj w internecie jak przyśpieszyć tego typu dyski na Windows 7.

Niestety ale szukałem odnośnie wsparcia i stronników do dysku ssd ,  zainstalowałem  dodatkowo oprogramowanie intela lecz bez skutku . Mam Kingsona Savage 240 GB. Posiadam Windowsa 7 w wersji Profiesional N 64 BIT

Ciekawe rzeczy piszesz. Windows 7 z podobno gorszym wsparciem dla SSD uruchamia się u mnie szybciej, niż 10.

A u mnie zdecydowanie wolniej , powiem szczerze że już jestem bezradny , próbo2qł3m odinstalować wsystkie stery i jeszcze raz zainstalować , jak również eset smart security , bez większej poprawy ;/