Przeskakujące okienko!

Witam. Od dłuższego czasu mam dość duży i przede wszystkim denerwujący problem, mianowicie podczas pisania czy oglądania znika kursor albo zatrzymuje sie film. Dokładnie tak jak by włączał sie jakiś inny program gdzieś w tle, a tak naprawdę nic nie wyskakuje. O tyle jest to wnerwiające że dzieje sie to co kilkanaście sekund. Szukałem po forach ale nie moglem znaleźć rozwiązania. Problem jest tez w tym że nie znam sie za dobrze na komputerach.

Proszę bardzo o pomoc bo nie da sie w taki sposób korzystać z komputera nie tracąc przy tym zdrowia.

Dorzucam załączniki z OTL.

 

 

Extras.Txt

OTL.Txt

W panelu sterowania odinstaluj Dll-Files Fixer.

Pobierz i uruchom AdwCleaner Kliknij Scan i później Cleaning.

Nowy log obowiązkowy - Farbar Recovery Scan Tool

No zrobiłem co napisałeś ale problem nie ustąpił. Program usunął jakieś infekcje, ale dalej przeskakuje okienko. W załączniku dorzucam raport jaki wygenerował ten program… co dalej

 

AdwCleanerS0.txt

Przeczytaj całą odpowiedź.

Sory nie wiem czemu myślałem że to reklama… Pozwoliłem sobie dodać raporty jako załączniki bo cos nie przychodzi mi meil aktywacyjny z www.wklej.

 

FRST.txt

Addition.txt

Na wklej.org nie trzeba się logować.

Przyczyną problemu może być aplikacja TP-LINK Wireless Configuration Utility’

Najlepiej odinstaluj ten program:

http://forum.dobreprogramy.pl/samoistne-minimalizowanie-si%C4%99-aplikacji-i-gier-t496585/

Wklej do systemowego notatnika i zapisz jako plik tekstowy o nazwie fixlist :

SearchScopes: HKU\.DEFAULT -> DefaultScope {0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A} URL = 
SearchScopes: HKU\S-1-5-19 -> DefaultScope {0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A} URL = 
SearchScopes: HKU\S-1-5-20 -> DefaultScope {0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A} URL = 
S3 Synth3dVsc; System32\drivers\synth3dvsc.sys [X]
S3 tsusbhub; system32\drivers\tsusbhub.sys [X]
S3 VGPU; System32\drivers\rdvgkmd.sys [X]
S3 xhunter1; \??\C:\Windows\xhunter1.sys [X]
2015-02-24 10:48 - 2015-02-24 10:51 - 00000000 ____ D () C:\AdwCleaner
EmptyTemp:

Uruchom FRST i kliknij Fix. Pokaż raport z usuwania Fixlog.

noo zrobione

Fixlog.txt

Skasuj folder C:\FRST

Dysk przeskanuj Malwarebytes Anti-Malware

Podczas instalacji usuń zaznaczenie przy Uruchom okres testowy Malwarebytes Anti-Malware Premium.

http://wstaw.org/m/2014/03/25/2014-03-25_123039.png

Język PL > Settings > General Settings > Language > Polish

zrobione

raport.txt

Wykryty został Asystent pobierania, więc przeczytaj KLIK - KLIK - KLIK - KLIK

Dodaj do kwarantanny i to wszystko.