Przesłanie numerow telefonów z Nokii 6310i do noki 6151

mam problem bo mam strasznie dużo numerów koło 500 i karta sim wszystkich nie mieści i nie mam ich jak skopiować a nie chce klepać numer po numerze bo szkoda czasu powiem tyle że oby dwa telefony mają irde i bluethoot ale niema opcji żeby przesłać całą książkę telefoniczną. Ktoś ma pomysł jak przeżucić te wszystkie numery z Noki 6310i do Noki 6151. Z góry dziękuje za pomoc

skopiuj kontakty z 6310i na sima i wsadź do 6151 tego sima a potem skopiuj kontakty na 6151 i masz

iwa nike - Czytamy ze zrozumieniem.

Slim Lolek - A co ze zrobieniem kopii i załadowaniem na drugi aparat przez Nokia PC Suite ?

no właśnie nie można sim ma ograniczoną pamięć :frowning:

Złączono Posta : 22.06.2007 (Pią) 21:24

nie mam kabla od fona ale mam laptopa IBM40 i ma irde tylko chyba niema przesyłania dwustronnego tylko na fona jest przesyłanie

iwa nike chodziło chyba abyś skopiował kontakty z sim na nowy telefon (do pamięci) potem wyczyścił kartę z numerów i włożył do starego i przekopiował kontakty na sim.

witam poczytaj tu i

tu

I znowy przekopiował na nowy telefon

No tak tylko powiedzmy że wejdzie mi ze 100 numerów na sima i zostaje 400 i jak mam skasowac te pierwsze 100 i wrzucić kolejne 100

pobierz pc suite i prześlij kontakty na kompa.

W opcji telefonu jest możliwość usunięcia wszystkich kontaktów z karty sim.

sdar no własnie o to mi chodziło .

już sobie poradziłem przez Pc suite irdom wgrałem ale jak chce wiadomości skopiować to nie mogę niestety wrzucić na nowego fona doradź ktoś …