Przestało działać Kopiuj i Wklej


(system) #1

Witam. Wczoraj wszystko było OK, ale dziś zauważyłem ze nie działa mi kopiowanie i wklejanie tekstu:/ Zaczęło się to chyba po aktualizacji firefoxa ale nie jestem do końca pewny. Problem nie dotyczy tylko firefoxa ale całego windowsa.

Jaka może byc tego przyczyna????

Z góry dzięki.


(Danielm86) #2

Między czym a czym nie możesz skopiować tekstu???? W dokumencie??? Między Firefoxem a dokumentem????


(system) #3

W firefoxie, miedzy firefoxem a gg, między firefoxem a dokumentem i w samym dokumencie też:confused:

Edit: Gdy kopiuje jakiś kawałek tekstu to opcja Wklej jest poprostu nieaktywna. Skróty klawiszowe też nie działają w tym wypadku.


(Danielm86) #4

-o #-o

Uzywasz jakiegoś rozbudowanego firewalla?? Może tam zablokowałeś. Jest m.in. taka mozliwość w Comodo. Bo innej przyczyny nie widze. Osobiście wypróbowałem kopiuj/wklej na najnowszym FF


(system) #5

Jedyną wtyczką jaką mam w FF jest Adblock plus:(

Może wiąże sie to z innym problemem który mam w firefoxie, polegającym na tym że nie zapisuje żadnych ustawień na stronach typu automatyczne logowanie itp.?


(system) #6

Proponuję rozpocząć od Dr.WEB CureIt!.


(system) #7

Przeskanowałem nim kompa, znalazł kilka wirusów ale nic nie moge z nimi zrobić. Pod listą wirusów są przyciski: Lecz, Zamień Nazwę, Przenieś, Usuń ale wszystkie są nieaktywne...


(system) #8

Może wypadałoby podać nazwy wirusów i lokalizacje zainfekowanych plików.


(system) #9

Zauważyłem że sam automatycznie usunął te pliki. Kopiuj i Wklej już działa, natomiast FF cały czas nie zapisuje ustawień, ale do tego już sie przyzwyczaiłem bo mam to niestety od dłuższego czasu.