Przestało się łączyć z Internetem

Elo.

Problem polega na tym że 2 dni temu zrobiłem formata (z tego powodu co dziś) i dziś po 2 dniach problem powrócił. Włączyłem dziś komputer i nie chcę się połączyć z Internetem. Próbowałem już podłączyć bezpośrednio pod modem, resetować router ale nic to nie daje. Inne kompy w domu (2 na kabel i psp na wifi) działają bez problemu tylko w moim coś się bloczy.

Z góry dzięki za pomoc.

image_id: 2043

image_id: 2044

A może przynajmniej napisałbyś czy próbujesz łączyć się po kablu, czy przez wi-fi? Jaka karta sieciowa? Jaki router?

Normalny Kablem sieciowym.

Karta sieciowa Zintegrowana z płytą główną. (Asus P5n-e SLI)

Router Netgear WPN 824 v2

Próbowałem też podłączyć innym kablem ale ten sam problem.

Masz włączone DHCP w routerze? Bo z tego co widzę nie dostajesz IP z niego.

Nie wiem.

Sprawdziłem w routerze to nawet nie wykrywa mojego kompa, tak jak by był niepodłączony.

Z routerem musi być wszystko ok bo już miałem ten problem i zniknął po przeinstalowaniu systemu. Ten sam problem występuje jak bezpośrednio podłącze kompa pod modem. Czyli wina gdzie w systemie.

jeżeli masz piracką wersje systemu to jest to prawidłowy objaw zadziałania zabezpieczenia , każdy system windows 7 nawet wczesne bety posiadają oprogramowanie które sprawdza legalność systemu , to oprogramowanie aktywowało się automatycznie w dniu premery systemu czyli 22 , na obecną chwile nie da się go wyłączyć a tym bardziej spowodować aby nie była wysyłana informacja do “microsoftu” chyba że odetniesz od kompa internet , sprawdzanie legalności systemu nie masz też nic wspólnego z aktualizacjami systemu , jest to niezależne dość skrupulatnie ukryte w systemie oprogramowanie. Na niektórych portalach/vortalach zazwyczaj “nieprzyjaznych” (więc nie mogę dać “adresu”) można się doczytać że kto posiada wersje spiracone to jak najszybciej powinien skopiować zawartość dysków bo za 2 dni (7 dni od dnia premiery) systemy te wogóle się nie uruchomią. Pierwszym objawem spiraconej kopii ma być odcięcie od internetu.

Nie żebym nie wierzył ale można prosić o źródło tej informacji?

A jak linki nie przyjazne to proszę na PW

mam to samo-zawsze jak włącze kompa-musze odczekać jakiś czas żeby net dzialał…

ale mi calkowicie nie dziala. Zainstalowalem teraz viste x64 ciagle ten sam problem. Czy jest mozliwe ze plyta glowna pada? Sorry za brak polskich znajow ale pisze z psp.

btw. mozna prosic o przeniesienie do “hardward”

Przekonfiguruj router, a nie odrazu płyta główna…

a może coś z łączem(kabel router)

a czytaliscie powyzsze posty?

zresetowalem biosa i internet dziala…