Przestały działać

Cześć.

Od kilku dni, przestały działać mi niektóre programy. Np. od myszki przy autostarcie już się nie uruchamia, albo do edycji wideo itp. Wychodzi po chwili tylko raportt o błędzie (przepraszamy za kłopoty…).

Wie ktoś, czego może to być przyczyna??

Moze ktoś się bawił hijackiem ??

Nie wiem co sie u Ciebie dziaje ale 3 dni temu miałem te same kłopoty, mysza traciła sterownik a programy do odtwazania filmów żadne nie działały(wypisywały że wystąpiły błedy itd.) nie pomagało nawet zainstalowanie ich od nowa , np.vplayera można było uruchomić tylko raz po restarcie systemu, a w procesach pojawiały sie dziwne wpisy np.typu vplayer#mouse.exe, czy DVDPower#mouse.exe, niestety nie poradziłem sobie z tym za pomocą anytvira , spyremovera,ad-aware,czy hijckthis, a że dysk był prawie pusty bo nowy to uporałem sie z tym przy pomocy formatu.

zacząłbym od czyszczenia rejestru (JV16PowerTools) + ScanDisc + defragmentacja…

jak to nie pomoże to skany na robaki

No a co w raportach jest za info???

Wystąpił problem z aplikacją NerScroll+ Superior i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty.

Jeśli jesteś w trakcie pracy, informacje, nad którymi pracujesz, mogły zostać utracona

Przekaż informacje o tym problemie firmie Microsoft.

Utowrzyliśmy raport o błędach, który możesz nam przysłać. Raport ten zostanie potraktowany poufnie i anonimowo.

Aby zobaczyć, co zawiera ten raport o błędach, kliknij tutaj.

To ten komunikat.

Przeskanowałem system antywirusami, adawarami itd, zrobiłem defragmentacje dysku, rejestru, wyczyściłem rejestr, wyczyściłem system z nie potrzebnych plików i nadal to samo…

Z tego co napisałeś wygląda mi jakby program obsługi myszy coś namieszał. Spróbuj go odinstalować i zobacz co się będzie działo ja mysz bedzie chodzić tylko na windowsowych sterownikach. Jak bedzie ok to zainstaluj go ponownie. Nawet jak znów sie popsuje to przynajmniej zdiagnozujesz problem.

Ale dokładnie ten sam komunikat wyskakuje, przy uruchomieniu reszty nie działających programów…