Przestarzała opcjonalna aktualizacja - warto instalować?

Witam

Od pewnego czasu, właścioo zawsze w windows update mam taką opcjonalną aktualizację do mojej karty Nvidia Ge force 8600 GT, tyle, że nie wiem, czy to sterownik, czy tylko jakaś poprawka jako jakiś inny program czy coś… W każdym razie tak to wyglada na screenie:

beztytuuzn1.th.jpg

Jeśli to nie ster, tylko co innego, to może warto było go by zainstalować, zwłaszcza, że ostatnio mam problem z grą World in conflict. Z góry dziękuję za pomoc :slight_smile:

Sorki, jednak teraz tak poczytałem, i myślę, że jednak nie warto. http://www.eggheadcafe.com/software/asp … river.aspx

Ale odinstalowywać sterownik, czy zainstalować aktualizacje odrazu?

ja to do mojej karty instalowałem nic, wcześniej nie robiąc dodatkowo i jest oki…ja bym to zainstalował…

To jest sterownik do Karty NVidia GeForce 8600GT wydany w sierpniu 2007 roku. Jeśli masz nowszą wersję sterownika do tej karty to nie instaluj bo nie warto. Ja tak zrobiłem i wcześniej pobrałem najnowszy sterownik do swojej karty graficznej ze strony nvidia i ta aktualizacja sama zniknęła po zainstalowaniu najnowszego sterownika do tej karty a mam taka samą… Najnowszy sterownik do karty 8600GT pochodzi z czerwca br.

Zainstaluj najnowszą wersję sterownika z tej strony: http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

Mam najnowszy sterownik, czyli nie warto. ok dzięki :slight_smile: Gdyby pisało, że to Driver, to od razu bym wiedział, ale te “Video” mnie troszke zmyliło

W dniu 10.07.2008 , o godzinie 16:26 został dopisany post przez Clank

Nawet, jeśli miałbyś najnowszy sterownik?

jak masz najnowszyt to nie…

Ale jak to Franki napisał, jeśli masz najnowszą wersję sterownika to ta aktualizacja powinna samoczynnie zniknąć po restarcie komputera.

Taką sytuację można zaobserwować po formacie, gdy WU chce zainstalować nam aktualizację flasha. Po zainstalowaniu najnowszej wersji flasha, aktualizacja znika.

Jeśli ta Twoja nie znika, to może warto ją zainstalować.

Nie instaluj tego, ja odkąd takie cudo doinstalowałem to w gry wszystko dobrze chula ale widze w wielu programach coś takiego:

cc86685f91f9ee42m.jpg

Spójrzcie co pisze przy NVIDIA.

Pozdrawiam

Ta aktualizacja była od zawsze, teraz po formacie, i przedtem, czyli mozliwe, że mi pomoże, jednak z drugiej strony może mi tylko namieszać w sterach i scrashować grafę

Jak chcesz ja tylko ostrzegłem żebyś nie miał tego co ja :smiley:

Pozdrawiam

Ja poza tym, że ten sterownik był nieaktualny, niczego groźnego nie widzę. Czy to był nowy sterownik, a pisało Tobie, ze stary?

nie wiem był sobie już z miesiąc dla NVIDIA zanim kupiłem nową kartę graficzną :D. Mi wszystko działa tylko te komunikaty są czasem denerwujące :smiley: