Przestawianie rozdzielczości - ATI Radeon HD 4600

Witam.

Teraz robię komputer z kartą graficzną ATI Radeon HD 4600. Przeinstalowałem system…zacząłem brać się za instalację sterowników. Wszystko było OK, tylko pojawił się problem z grafiką. Z karty graficznej wychodzą 2 kable: VGA na monitor, a DVI-B na telewizor z przejściówką na HDMI. Na początku system wariował, że to telewizor jest głównym monitorem - musiałem ustawić główny monitor na 1. i klonuje obraz. Jednak po głupim zrestartowaniu systemu, po zapisie tych ustawień, na głównym monitorze pojawia się “kosmiczna” rozdzielczość 848x480 i system prosi mnie o ustawienie rozdzielczości obrazu (czerwone kółko z białym krzyżykiem przy zegarku).Spróbowałem więc wariant bez telewizora - tylko sam monitor - i o dziwo podziałała ta metoda pomimo kilku restartów, ustawienia ekranu się nie zmieniły. Przed przeinstalowaniem systemu karta graficzna nie odstawiała takich numerów, tak jak teraz.

Co zrobić, aby taki problem się nie pojawiał, a wręcz go zlikwidować, żeby klonowanie obrazu z gł. monitora na telewizor odbywał się bezproblemowo, bez żadnych fikuśnych rozdzielczości.