Przestawienie funkcji shift+strzałka w dół

Pracowałem w Wordzie i mój XP SP2 lekko sfiksował. Shift+strzałka w dół nie zaznacza tekstu, tylko przełącza mnie na otwarte okno dysku. Zaznaczanie w innych kierunkach działa. Jeżeli pozamykam wszystkie okna folderów zaznaczanie w dół też działa. Jakikolwiek program mam na wierzchu, po wciśnięciu shift+strzałka w dół, przerzuca mnie na otwarty folder (jeżeli akurat mam jakiś na pasku). A kiedy już jestem w jakimś folderze, znowu zaznaczanie działa tylko w prawo/lewo/góra a w dół nie robi nic. Nie mam pojęcia jak ja mu to zrobiłem, ale byłbym wdzięczny za pomoc w przywróceniu funkcji do normalności, bo mnie coś trafia przy pracy w Wordzie…

Edit

No i problem się rozwiązał. Stworzyłem nowego użytkownika i on nie miał takich problemów. Zmieniłem uprawnienia swojego pierwotnego użytkownika, zmieniłem mu nazwę i też się nagle naprawił :o Tylko że po przywróceniu mu uprawnień administratora, nie mogłem usunąć tego stworzonego nowego konta. Więc stworzyłem trzecie, usunąłem z niego drugie, przywróciłem pierwszemu uprawnienia administratora i starą nazwę, i dopiero wtedy z pierwszego konta usunąłem trzecie… Problem zniknął i wszystko jest po staremu :smiley: