Przesunięcie podzielnika kosztów ogrzewania kaloryfer

Mam do was pytanie…

Dziś przyszli Panowie którzy zakładali całemu blokowi podzielniki kosztów ogrzewania (tak się to fachowo chyba nazywa). Mnie nie było w domu no i niestety pierdołkę przykleili mi na samym środku kaloryfera… Strasznie mi to przeszkadza… Często opieram i grzeje sobie plecy kiedy pracuje na laptopie xD… Podważyłem urządzonko śrubokrętem i klej puścił. Na www przeczytałem, że urządzenie posiada “elektroniczne rozpoznanie próby manipulacji i demontażu” Wszystkie informaje są zbierane radiowo i teraz nie wiem czy sobie abym niechący problemu nie zrobił taką małą dewastacją xd

Co teraz radzicie zrobić?? Chce to przykleić ale obok aby nie kuło w plecy jak znajdę klej w domu :)_

Nie można sobie tego podzielnika umieszczać samowolnie w innym miejscu.U mnie odkleił się sam ,zgłosiłem to.Panowie przyszli przykleili.Po zakończeniu sezonu grzewczego był problem z odczytem radiowym, w trakcie kolejnego sezonu grzewczego wymieniono mi ten podzielnik na nowy.

Tak czy owak,lepiej to zgłosić samemu,zanim firma odczytująca wykryje nieprawidłowości.Aha za ponowne przyklejenie i późniejszą wymianę podzielnika nic nie płaciłem.W Twoim przypadku możesz mieć mały problem(manipulacja na pewno została odnotowana w pamięci wewnętrznej podzielnika).

Podzielnik uszkodził się niechcący! !!