Przesunięty dźwięk w stosunku do obrazu

Na YT mam taki problem, że na początku oglądania filmików jest OK wszystko, a w pewnym momencie widzę iż dźwięk nie pasuje mi to do obrazu. Nie jest to liczone w sekundach, ale ewidentnie widzę, że coś jest nie tak.

Odinstalowałem całe stery GTX 1650 Super i zainstalowałem ponownie… co jeszcze mogę zrobić?
przyspieszenie sprzętowe w Chrome wyłączone (nie ma to wpływu na dźwięk-obraz).
Płyta główna Gigabyte DS3H.

Jakie to filmy? RÓŻNE. Ostatnio oglądałem - https://youtu.be/6y-y5-2vz_8?t=661 daję link do momentu przesunięcia dżwięki-wideo… chyba ze też tak macie ?

Patrzałem na Firefox i też jest to przesunięcie dźwięku… czy YT coś kiepsko pokombinował?

Ja mam dobrze na chrome !

Ja nie widzę lub nie jestem w stanie na tak kiepskim wideo to wyczuć (rozmycie / zamglenie bardziej wkurza).

W innych przeglądarkach ten problem występuje, czy tylko w tej konkretnej, z której korzystasz?

Wstępuje mu w Chrome i Firefox (czyli duża szansa, że on ma jakiś wyostrzony zmysł lub coś się mocno skopało na YouTube u części użytkowników, opcjonalnie jego posiadanych Windows 10).

I na FF i Chrome.

Jak znów będę siedział i widział anomalie to będę dawał linki do wglądu.

Kiedyś MS miał problem z przesunięciem dźwięku ale w 2019 roku… Starej latki Win 10 2004 nie pozwala zainstalować.

U mnie na Firefoxie i Chrome jest widoczne przesunięcie.
Windows7 64 bit
Tylko ten kiepski material ma to przesunięcie, na razie nie widzę na innych.
Mam to przesunięcie nie zależnie od jakiego momentu włączę materiał, więc wygląda na źle zmontowany?
Źle osadzony w playerze?
Jestem uczulony na brak synchronizacji i ewidentnie jest skopana wstawka, czyli ktoś źle zgrał sam materiał.

Sprawdź proszę - https://youtu.be/AsPN8dxVa8I?t=180

Nie zawracaj sobie głowy bo te przykłady, które podajesz - to są po prostu zrypane przez autorów wstawki.
I akurat w tej, kilka fragmentów ma przesunięcia również.
Jeślibyś miał te przesunięcia na dobrych materiałach, to co innego.
A tak trafiasz na zupełnie sfuszerowane filmiki przez wstawiających:)

Ile masz pamięci RAM? Być może to wina RAMu, że dźwięk i obraz nie idą w parze. Sądząc po z twojej karcie graficznej podejrzewam, że masz w swoim PC tak z 8 GB. Upewnij się, że nie masz zbędnie obciążonej pamięci tymczasowej przez jakieś śmieciowe programy w tle, antywirusa lub może wirusa. Filmik, który wysłałeś wyżej jest opóźniony przez autora. Być może czasami warto się upewnić, czy to z Twojej winy, czy nie sprawdzając ten sam film w aplikacji YouTube na Twoim smartfonie.

32GB. 4x8GB :wink:

Ooo sprawdzanie czy jest przesunięcie na snartfonie to mega trafiony pomysł!