Przesunięty głos prz formacie filmu x264

Korzystam z Best pleyera do oglądania filmów i w filmach o formacie x264-ASAP zawsze ma niesynchronizowany głos z obrazem.

A wszystkie pozostałem formaty chodzą bardzo dobrze.

Odinstalowałem dekodery i ponownie zainstalowałem najnowszego FFDShow ale to nic nie dało.

Co ciekawe przy uruchomieniu tego pliku programem VLC media player dźwięk jest dobrze odtwarzany.

Nie wiem co należało by zrobić aby pod Best… chodziło dobrze …

Przydałaby się konfiguracja komputera i odtwarzanego pliku, bo istnieje prawdopodobieństwo, że po prostu sprzęt ci nie wyrabia. Inna możliwość - śmietnik w kodekach.

Do odtwarzania materiału x264 zaleca się używania paczki CCCP (tak, nabiera zgodności szybciej niż k-lite) z Media Player Classikiem bez niepotrzebnego doinstalowywania innych kodeków. Inne dobre wyjście to VLC2 albo SMPlayer2.

Jeżeli to naprawdę przez sprzęt, zainteresuj się alternatywnym dekoderem AVC. CoreAVC nie jest darmowe, ale działa najszybciej. DivX7 (darmowy) też jest niezłym wyborem. madVR daje najlepszą jakość, ale jest powolny.

ptyr76 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Zainstalowałem CCCP i wszystko działa jak trzeba.

Wielkie dzięki Frankfurterium!