Przesunięty obraz w CS:GO

Witam,
Posiadam laptopa, a do niego podpięty monitor przez kabel VGA, w ustawieniach wybrana jest opcja wyswietlania tylko i wylacznie obrazu na drugim monitorze…W panelu Intela skalowanie na pelny ekran, problem polega na tym iz gdy w csgo ustawie rozdzielczosc 1024x768 to obraz jest przesuniety w lewo i po prawej stronie jest czarny pasek gdy wezme rodzielczosc o jedna wieksza 1152x768 takiego problemu nie ma… Prosze o pomoc

Ten drugi monitor to panel LCD czy kineskop?

Czy tak samo na pulpicie? jaka jest minimalna rozdzielczość 2 monitora?

Na pulpicie moge miec kazda rozdzielczosc i nic nie jest przesuniete

Nie mam pojecia to jakis monitor ASUS’a dawno kupiony ;/ dodam ze obraz jes tylko przesuniety gdy dodam komende na wiecej fps i szybsze minimalizowanie gry “d3d9ex”

Ja się poddaję , człowiek nie odróżnia panelu lcd od kineskopu , no cóż próbowałem…

Oczywiscie ze LCD monitor :stuck_out_tongue_winking_eye:

Hej,

  • Jaką maksymalną rozdzielczość obsługuje monitor? Czyli jaką ma rozdzielczość natywną?
  • Jaką kartę graficzną masz w tym laptopie?

Pozdrawiam,
Dimatheus

1440x900 to natywana
Graficzna dedykowana GeForce 920M oraz Intel HD Graphics jakas tam ;/

  • A w grę grasz na jakiej karcie? Rozumiem, że na dedykowanej, czyli tym GeForce-ie?
  • Sprawdzałeś, jak wyglądają ustawienia skalowania w sterownikach karty, na której grasz?

Gram na GeForce ofc, jedyne opcje skalowania mam w karcie Intela i w panelu jest ustawione skalowanie na pelen ekran :slight_smile:

A nie masz takich elementów w panelu sterowników GeForce’a?