Przesunięty obraz w przeglądarce Chrome

Witam, od wczoraj mam następujący problem z przeglądarką, na niektórych stronach mam przesunięty obraz, tak jak widać na screenie, jeśli chce kliknąć w jakiś link muszę to zrobić ok 2cm na prawo od niego, zmienić stronę na forum-kliknąć 2cm od interesującej mnie strony, jeśli chcę przewinąć stronę muszę użyć paska po prawej (tzn na nim kliknąć ale wtedy poruszam paskiem po prawej gdyż wszystko jest przesunięte. problem występuje tylko w chromie na niektórych stronach. Przechwytywanie.PNG

maras666 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

poprawione

Dodane 10.08.2012 (Pt) 22:13

odświerzam.

Wie ktoś o co chodzi?

Mam dokładnie ten sam problem. Pisałem nawet do nich do Chroma po jakieś rady już jakiś czas temu odpisali że 48h sie czeka a jak narazie odpowiedzi nie ma i chyba jej nie będzie.

Wie ktoś co z tym można zrobić? wkurza mnie to a Chrome jest najprzyjaźniejszą przeglądarką.

HELP!

reinstall nic nie dał, komputer przeskanowałem, nie wiem co to ma być…

ja nawet rejestr czyściłem, potem odpalałem bez ustawień i nadal lipa…

a Przesunięcie już mnie coraz bardziej denerwuje ;/

Dodane 16.08.2012 (Cz) 20:07

Czy ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać? gdzie może tkwić problem?

Witam

Pogrzebałem trochę w przeglądarce i doszedłem że jest to problem wtyczki Shockwave Flash. Poprawiłem to i u mnie działa już bez zarzutu jak na razie. Wejdżcie na stronkę http://productforums.google.com/forum/# … %5B1-25%5D i tam kolega Zuras napisał jak to naprawić. Pozdrawiam

Działa! Dzięki! :slight_smile: