Przesuwające się tło pod tekstem

Witam,

Chciałbym zrobić coś takiego jak na stronie www.ortodoncja.beskidy.pl Dokładnie chodzi mi o to, że jak kliknę na zakładkę np “Oferta” to ten tekst się przesuwa po tle. Widzę że jest to robione na tabeli. Ja mam stronę ale nie na tabeli lecz w css ten fragment kodu odpowiada:

#rightCont {

padding: 21 15px;

background: #AFAA93 url(images/cont.gif) repeat-y;

text-align: justify;

również mam tło pod tekstem ale jeśli mam więcej tekstu to po prostu obszar w którym jest tekst się rozciąga i nie ma efektu takiego jak na podanej stronie. Zauważyłem że na stronie ortodoncji gdy jest mało tekstu z boku nie pokazuje się suwak, a jak jest więcej to automatycznie suwak się robi. Mi właśnie tego brakuje suwaka.

Da się jakoś do css dodać polecenie żeby trzymał określony rozmiar tła na tekst a jak tekstu jest więcej niż mieści się w obszarze, to nie rozciąga się tekst tylko robi suwak przesuwający tekst a utrzymujący tło bez ruchu.

Nie wiem czy to nie za bardzo zamieszałem, mam nadzieję że ktoś w tym połapie i zrozumiem to co chcę osiągnąć.

overflow:auto

Do suwaka tak jak kolega wyżej napisał, do unieruchomienia tła dodaj fixed do background: #AFAA93 url(images/cont.gif) fixed repeat-y;