Przesył, duży ping (neo 6mb)

Witam

Mam od niedawna neo 6 mb i moje pingi drastycznie wzrosły. Wcześniej miałem 2 mb i ping wynosił od 13-18 ( zadzwoniłem wtedy by zmienili mi z interleaved na fast) obecnie ping 50-60 lecz gdy teraz zadzwonilem Pani powiedziała ze już jest niemożliwe zmienienie z interleaved na fast choć coś mi sie wierzyć nie chce. Jeszcze gdy sprawdzam przesył na speedtest.net wyświetla mi tylko 4.34 mb/s a pan w punkcie sprzedazy mowil ze na 100% 6mb jest dostepne w mojej okolicy.Co moge zrobić żeby ping był mniejsze i przesył szybszy? Podaje moje paramerty lini nie wiem czy sie przydadza ale na wszeli wypadek dam(a i jeszcze korzystam z routera ASMAX AR 904g):

beztytuuum.jpg

http://img600.imageshack.us/i/beztytuuum.jpg/

Z góry dziękuje za rady

parametry są słabe tłumienie na down 39 dlatego nie ma pełnej synchronizacji jeśli masz ustawione adsl2+ to przełączenie na G.dmt powinno ciut obniżyć tłumienie o ile sie nie mylę, w ustawieniach Protokoły WAN : PPPoA

PPPoE ustaw PPPoE to też powinno troszke podnieść transfer.pingu nie zmniejszysz nawet choćbyś ich błagał o fasta.Zmiana routera na jakis z chipem Broadcoma poprawi sytuacje bo ten asmax jest na chipie Texas Instruments ,podłącz modem jak najbliżej gniazdka tel.bo długość kabla też wpływa na parametry możesz też zadzwonić do nich i poprosić o przysłanie technika może coś poprawi na linii do centrali masz daleko na moje oko około 3km może więcej spytaj czy nie mogą podpiąć cie do jakiejś bliższej jesli jest

Zmieniłem na G.dmt ale nic nie pomogło lecz wcześniej miałem auto. Raczej pomyśle o nowym routerze , mógłbyś zaproponowac mi jakiś ??

legendarny TP-Link TD-8910G ale ciężko go już dostać i nie mylić go z dużo gorszym TD-W8901G bo nazwa podobna

TP-Link TD-8960N cena ok 150zł

Netgear DGN2000 większość go zawsze poleca i chwali cena ok 200zł

najlepięj jakbyś mógł od kogoś skołować tak żeby potestować i w razie co oddać

na plus jest to że można ustawiać margines na nich ,zmniejszać jesli chce sie wyciągnąć max z łącza lub zwiększać żeby mieć większą stabilność

;;;

Raczej jestem blisko centrali bo jak wcześniej przełączyli mi na fast to nic nie przerywalo a jakośc była dobra. Podzwonie do nich pare razy może trafie na kogoś ogarniętego:)