Przesyłanie dużych plików

witam.mam pytanie.Potrzebuję przesłać duży plik koledze ale nie wiem jak.Chodzi mi o to żeby ominąć udostępnianie tego typu jak np. emule czy inne tylko chcę bezpośrednio przesłać.

Jakim programem mogę to zrobić? dobrze by było też że jakby sie przerwało połączenie to żeby nie utracić postępu wysyłania i móc go kontynuować.

Z tego co słyszałem to można to zrobic przez emule ale odpowiednio go konfigurując

czekam na porady

Wrzuć na jakiś serwer np. sendspace.pl lub odsiebie.com

Jesli plkik jest za duży to spakuj go rarem i podziel na mniejsze pliczki :wink:

Można też spróbować np. przez TeamViewer. Wiem, że nie do tego został stworzony, ale całkiem ładnie przesyła pliki.

Lub poprostu przez GG :wink:

Kolega mi ostatnio wysyłał pliki przez Gadu i mieliśmy transfer 2.5-3 MB :slight_smile:

Ja najczęściej do takich dużych plików używam http://www.wyslijto.pl/

Udostępnij w LAN-ie.

marcinch7 , a jesli jego kolega jest poza Lanem? :stuck_out_tongue:

nie mam lanu.Chodzi mi o bezposrednie wyslanie pliku bez dzielenia i kompresowania

to spróbuj przez gg

nawet mi się nie waż wysyłać przez GG :stuck_out_tongue: wyślij przez bittorrent’a. najlepszy sposób. tworzysz nowego torrenta np w utorrent. tworząc zaznaczasz “udostępnij” i “torrent prywatny” i wyślij koledze np przez gg ten mały pliczek z rozszerzeniem .torrent

jak to odpali i obaj będziecie mieć włączone komputery to się będzie wysyłać tak szybko jak tylko na to pozwala twoje łącze. sam tak wysyłałem ostatnio siostrze plik o wielkości 13 GB