Przesyłanie mp3 na CREATIVE ZEN PLUS 2GB

Heya.

Mam taki mały kłopot z moim mp3, chodzio o CREATIVE ZEN PLUS 2GB.

Chodzi o dodawanie muzyki na dysk mp3 i możliwość jej odtwarzania, komp widzi sprzęt dodaję muzykę na dysk mp3, ale jak już włączę to mp3 nie widzi dodanej muzyki.

Czy coś jest nie tak z mp3 czy czegoś brakuje na kompie?

PS szukałem na google’ach pomocy ale nie znalazłem odpowiednich tematów. Dodam że wcześniej mogłem dodać muzę i ją odtworzyć a teraz nie. Aha i dostałem mp3 bez żadnej płytki tylko odtwarzacz, instrukcję (w której nic nie ma na ten temat) oraz słuchawki.

Mam lapka AMD Athlon 2000+ z Windą XP Home 478 RAMu, grafa RADEK IGP 320M

fenolpoznan , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Oki, teraz powinno być dobrze.

Ale problemu nie rozwiązaliśmy :slight_smile:

po prostu trzeba go sformatować. Sformatuj do FAT! Prawym na dysku - sformatuj.

Znaczy się chodzi mi o przesłanie muzyki z kompa na moje mp3.

Może trochę niejasno napisałem w pierwszym poście, ale sorki, teraz po naszemu, chodzi mi o to, że gdy podłączę moje mp3 do kompa to komp widzi tylko utworzony DYSK WYMIENNY na odtwarzaczu, a mnie się rozchodzi o to, czemu komp nie widzi mp3 jako dysku z muzyką do odtwarzania. Mp3 nie otwiera DYSKU WYMIENNEGO, posiada własną listę odtwarzania, na którą nie mam dostępu z kompa, i tu jest ten ból.

Wg. mnie jeśli chodzi o dyski wszystko jest w porządku.

Tak to po prostu ma wyglądać.

Czy ten twój odtwarzacz nie ma możliwości przeglądania zawartości folderów?

Może wybierasz zły rodzaj mediów. Sam mam mp4 pentagrama i tam jest tak że jak wybiore z głównego menu np zdjęcia to w folderach nie widzę plików mp3.

Musze wybrać opcje muzyka i dopiero przeglądać foldery.

Z drugiej strony mp4 sam robi aktualizacje listy odtwarzania po odłączeniu od komputera. Może u ciebie jest gdzieś taka ręczna funkcja.

Niestety w tym odtwarzaczu mp3 nie ma opcji przeglądania folderów utworzonych poprzez połączenie USB z komputerem.

Może podam co jest w MENU:

  • Biblioteka mediów (Playlisty, Albumy, Wykonawca, Gatunek, Wszystkie ścieżki , Nagrania, Zakładki, DJ)

  • Teraz odtwarzane

  • Fotografie

  • Video

  • Radio FM

  • Dodatkowe (Data i czas, Mikrofon, Nagrywanie liniowe, Organizer, Dysk wymienny (gdy tutaj wejdę to mogę utworzyć coś w stylu Pen-drive’a, ale nie mogę do niego zajrzeć, mogę sformatować to, co wrzuciłem tutaj z kompa lub zmienić jego rozmiar)

  • Kalendarz

  • System (Informacje, Ustawienia audio/foto, Ustawienia , Ustawienia zegara, Język, Resetuj ustawienia

Dodam, że Dysk wymienny ma rozmiar 1GB.

Informacje o odtwarzaczu mp3:

Creative ZEN V Plus (sorki że powtarzam nazwę)

Wersja: 1.32.01e

Pojemność: 1888MB

Z tego co wiem, na ZENy muzykę trzeba przesyłać przez dołączony do odtwarzacza program ale na 100% nie jestem tego pewny.

Sprawdź

Płytki nie dostałem z odtwarzaczem, qmpel miał kiedyś, nie wiem jaki model odtwarzacza od CREATIVE i miał na kompie program, spróbowałem sobie zgrać do siebie na Penku folder z programem, ale u mnie nie śmignął. Szukałem na necie, sorki za wyrażenie, pirata, znalazłem kilka programów ale one się zainstalowały, ale się nie otworzyły, narzekały na brak urządzenia, chociaż było podłączone. Sprawdziłem swoje wszystkie wejścia USB i wszystko działa. Teraz to do qmpla chodzę zgrywać muzę na mp3.

Programy ściągane ze strony CREATIVE’a: http://pl.creative.com/