Przesylanie obrazu z laptopa na tv

Posiadam laptop hp15 notebook pc i chcialbym przesylać obraz na tv panasonic viera txas600e.Po sparowaniu obu urządzeń na laptopie/dodaj urządzenie/ wyświetla się mój tv i muszę wpisać pin wps dla tv i nie wiem co wpisaćWedlug mnie powinno być 0000 ale to nie dziala .Proszę o pomoc.

A tak zapytam, jak to łączysz ? przez sieć wifi?

Ten telewizor nie obsługuje funkcji bezprzewodowego przekazywania obrazu. Moja rada - użyj kabla HDMI :slight_smile:

Tak oba urządzenia z jednej sieci wfiA może podobny temat a mianowicie czy ten typ tv można sparować z adapterem wirales display do którego nie potrzeba polączenia wfi bo taki widzialęm gdy oglądalem internet.Adapter wystarczy polączyć do portu hdmi i zasilania usb.

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3250240.html

To nie tak prosto. Kabel i już.

Czekaj, może ktoś da rozwiązanie.

Dziękuje i poczekam może jeszcze ktoś coś dopowie.

WPS to rodzaj uproszczonego połączenia pomiędzy urządzeniami sieciowymi - z reguły między routerem a innym urządzeniem. Przykładowe ustawienia WPS na routerze wygląda tak. Pozwala to na szybkie połączenie urządzeń bez konieczności wyszukiwania sieci i podawania hasła. W przypadku, gdy router nie został skonfigurowany ręcznie (nie został wpisany PIN), wystarczy wcisnąć przycisk na obudowie routera oraz na urządzeniu, które chcemy podłączyć.
Dodatkowo, film pokazowy.

Witam! Podaje prosty sposób jak połaczyć TV Panasonic z Laptopem i odwrotnie:

  1. Włączamy MENU" W TV Panasonic
  2. W menu wybieramy zakładkę SIEĆ
  3. W sieci wybieramy zakładkę TV GDZIEKOLWIEK JESTEŚ. USTAWINIA
  4. Ustawiamy opcje TV ANEWERE na włączony oraz obsługiwanie przez SWIPE & SHARE na waczony
  5. Od tej pory mozemy przeżucać obraz z laptopa na TV Panasonic bez probelu
  6. N alaptopie otweiramy zdjecie, przyciskamy prawym przyciskiem myszy i
    wybieramy odtwarzaj do u mnie pojawia sie 50DX700_Series i wszystko działa, powodzenia