Przesylanie obrazu z laptopa na tv

(tadeuszkozielec) #1

Posiadam laptop hp15 notebook pc i chcialbym przesylać obraz na tv panasonic viera txas600e.Po sparowaniu obu urządzeń na laptopie/dodaj urządzenie/ wyświetla się mój tv i muszę wpisać pin wps dla tv i nie wiem co wpisaćWedlug mnie powinno być 0000 ale to nie dziala .Proszę o pomoc.

(JNJN) #2

A tak zapytam, jak to łączysz ? przez sieć wifi?

(januszek) #3

Ten telewizor nie obsługuje funkcji bezprzewodowego przekazywania obrazu. Moja rada - użyj kabla HDMI :slight_smile:

(tadeuszkozielec) #4

Tak oba urządzenia z jednej sieci wfiA może podobny temat a mianowicie czy ten typ tv można sparować z adapterem wirales display do którego nie potrzeba polączenia wfi bo taki widzialęm gdy oglądalem internet.Adapter wystarczy polączyć do portu hdmi i zasilania usb.

(JNJN) #5

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3250240.html

To nie tak prosto. Kabel i już.

Czekaj, może ktoś da rozwiązanie.

(tadeuszkozielec) #6

Dziękuje i poczekam może jeszcze ktoś coś dopowie.

(minstreldesign) #7

WPS to rodzaj uproszczonego połączenia pomiędzy urządzeniami sieciowymi - z reguły między routerem a innym urządzeniem. Przykładowe ustawienia WPS na routerze wygląda tak. Pozwala to na szybkie połączenie urządzeń bez konieczności wyszukiwania sieci i podawania hasła. W przypadku, gdy router nie został skonfigurowany ręcznie (nie został wpisany PIN), wystarczy wcisnąć przycisk na obudowie routera oraz na urządzeniu, które chcemy podłączyć.
Dodatkowo, film pokazowy.

(lechu27272gmail.com) #8

Witam! Podaje prosty sposób jak połaczyć TV Panasonic z Laptopem i odwrotnie:

1. Włączamy MENU" W TV Panasonic
  2. W menu wybieramy zakładkę SIEĆ
  3. W sieci wybieramy zakładkę TV GDZIEKOLWIEK JESTEŚ. USTAWINIA
  4. Ustawiamy opcje TV ANEWERE na włączony oraz obsługiwanie przez SWIPE & SHARE na waczony
  5. Od tej pory mozemy przeżucać obraz z laptopa na TV Panasonic bez probelu
  6. N alaptopie otweiramy zdjecie, przyciskamy prawym przyciskiem myszy i
    wybieramy odtwarzaj do u mnie pojawia sie 50DX700_Series i wszystko działa, powodzenia