Przesyłanie plików pomiędzy 2 komputerami

Mam sieć LAN w której jest mój komp i komp obok w pokoju, internet jest rozdzielony przez HUB’a i mam pytanie - jakim programem możemy sobie przesyłać pliki? Ja mam np. instalke jakiegoś programu to jak ja mam to wysłać tam? Przez GG nie działa :lol:

EKHM a po kiego grzyba potrzebny Ci do tego jakiś program, skoro możesz skorzystać z otoczenia sieciowego i udostępniania plików :roll: :roll: :roll:

:wink:

MaYsTeR a po co mu virtualna sieć skoro ma fizyczną :roll:

Chyba tylko i wyłącznie po to aby spowolnić transfer przy przesyłaniu plików.

no powiem ze zdziwilo mnie pytanie ford_focus i dalem linka do programu ktory w pewnym stopniu moze pomoc skoro ‘‘cos szwankuje w sieci’’

… :mrgreen:

ja osobiscie uzywam Tlena do takich typu rzeczy … :mrgreen:

Pozdrawiam

Z tym udostepnianiem jest róznie - np ja mam 2 kompy w jednej sieci i jeden jest na ip lok a drugi na ip publicznym i choć bym się … nie wiem co nie zobaczą sie czy to po nazwie kompa czy adresie , do tego na lokalu mam zmienne ip a oba pracują w jednej grupie . Tak ze u kolegi moize być podobny problem z udostępnianiem plików

Ja uzywam DC++ i przesyłam sobie z kompa do kompa transfer mam rewelacyjny około 3Mb/s tak ze nawet 700 Mba przesyłam w około 2 - 3 min

M a x poczytaj ze zrozumieniem, to jest jego sieć w domu :!: I jak ją odpowiednio skonfiguruje to nie bata żeby się nie widziały. Zewnętrzne czy wewnętrzne IP nie ma nic do rzeczy :!:

No fakt - to co mowisz ma sens . Myslałem o sieci osiedlowej.

Odsyłam do własnego niedawno rozwiązanego problemu… u mnie działa cacy… według mnie powinieneś zrobic to samo :wink:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

Dobra już się z tym uporałem :lol: A mam pytanie jak ograniczyć temu laptopowi do max prędkość ściagania 5kb/s i upload 3kb/s? Bo ja gram w CS, na laptopie ktoś siedzi na gg i ja juz mam lagi :confused: Da się to jakoś zrobić? :mrgreen: