Przesyłanie plków w tlenie, numery gg nie działa

Przesyłanie plików w programie Tlen nie chce mi działać. Używam tylko numerów gg. Pokazuje się okienko czy akceptuję wysłany mi plik ale nie ściąga ani bajta. Jak wysyłam to pokazuje się oczekiwanie na akceptację i znajomemu który używa GG nic się nie pokazuje.

Zainstaluj Tlena w wersji testowej (wersja 7) i wtedy spróbuj. Najprawdopodobniej problem po stronie protokołu GG a dokładnie jego wersji

Mam 7 i też mi nie działa.

Z Tlenem tak jest. Dlatego używam AQQ, gdzie nie ma takich problemów 8)

a dlaczego tlen a nie gadu-gadu?

Chodzi o błahostkę, Tlen powiadamia od razu sygnałem dźwiękowym o otrzymaniu wiadomości. Chyba nawet Thunderbird tego nie ma. Znacie inne programy poczty, które to mają ?

Oczywiście, że ma

Każdy program pocztowy powiadamia dźwiękiem o nadejściu wiadomości

Oczywiście, że ma powiadamianie dźwiękiem. Opcje -> Ustawienia -> Ogólne (pierwsza zakładka).

W połączeniu z dodatkiem FireTray spełnia wzrowo swoją rolę.

Jak miałem Thunderbirda to u mnie tak nie było ale nie pamiętam bo to było dawno. Wiem, że na pewno nie każdy bo w Incredimail są te bzdurne animacje.

Na pewno pamiętam z Thunderbirda, że skasował mi wszystkie wiadomości z konta email i przeniósł mi do programu więc nie chcę powtórki tego. W Tlenie poczta mi działa i gg też a pliki przesyłam raz na ruski rok więc takie aż to potrzebne nie jest tylko ostatnio sprawdzałem czy to wreszcie działa. Jak nie wiecie jak to zmienić to dzięki ale klienta poczty nie zmienię i takie gg też mi wystarcza. Poza tym email i gg mam w 1 programie a tak musiałbym mieć gg i thunderbirda osobno a z oryginalnym gg ludzie mają jeszcze większe problemy. Mojemu koledze resetuje kompa.