Przesylanie przez bluetooth

Mam problem z urządzeniem bluetooth, mianowicie posiadam adapter bluetooth usb speed (sp-bl-1). Dostałem oprogramowanie o nazwie bluesoleil lecz one nie współpracuje z programem Nokia PC Suite, natomiast po wgraniu sterowników windcomm nie znajduje urządzenia z interfejsem bluetooth. Proszę o pomoc w tej sprawie

Jak to nie może współpracować?? W bluesoleil podłączasz się pod port COM i w PC suite ustawiasz ten port i się łączysz.

Przez Nokie PC Suit da się połączy sie z telefonem lecz po kilku sekundach rozłącza i nie da sie niczego przesłać

To w bluesoleil masz transfer plików i przez niego przesyłaj.

przez transfer plików sie nie da ponieważ nie wykrywa mojego telefonu (Nokia 6670)

bluesoleil musi wykrywać ci telefon! !!

Może w opcjach fona masz BT ukryty?? popacz dokładnie

Nie o to chodzi że nie wykrywa telefonu tylko po załączeniu transferu plików w blusoleil tam nie widac telefonu, nie ma gdzie dac tych plikow. Zrobie ss-a i dam edita

przenieś te pliki w to puste okno transferu plików

Mam jeszcze jeden problem. Może ktoś wie o co chodzi.

podczas instalacji sterowników Widcomm wyskakuje błąd “nie znaleziono urządzenia z interfejsem bluetooth”

Niektóre adaptery BT nie współpracują z Widcomm. Musisz mieć Bluesoleil.

Niestety blusoleil nie działa z Nokia PC Suite. Podczas próby przesłania pliku połączenie zostaje przerwane.

@edit

Dziękuje za pomoc