Przesyłka kurierska, osoba prywatna - jak?

Witam! Jaką firmę kurierską polecacie która mogę wysłać paczkę i dojdzie do 24 H?

Polecam firmę kurierską DPD.

Na pewno nie DHL’em, ponieważ wszystko niszczą.

To podaj mi przykład firmy kurierskiej, która nic nie niszczy :slight_smile:

Jak dla mnie, to najpewniejsza firma “kurierska” to Poczta Polska. Wszystko dochodzi (nie zdarzyło mi się specjalnie długo czekać na przesyłkę, zawsze dochodzi w ciągu kilku dni). Jeśli nie ma mnie w domu kiedy przyjedzie doręczyciel, mogę odebrać paczkę na poczcie, nie muszę jeździć po magazynach firm kurierskich (a kurierzy niezbyt lubią jeździć po małych miastach).

Niestety w Twoim wypadku Poczta odpada, bo przesyłka musi być w ciągu 24h. W takim razie ja bym wybrał najtańszą ofertę (może poza Siódemką i Opekiem, bo oni “cieszą” się bardzo złą opinią).

W prawie wszystkich firmach kurierskich masz również do wyboru dodatkowe opcje, np. “paczka w ten sam dzień u odbiorcy” itp

Nie ma takiej która NIC nie zniszczy

A wszystko to - w tym kontekście - pojęcie względne. Jednemu mogą zniszczyć raz przesyłkę, ta osoba się zrazi do danej firmy i już z niej więcej nie skorzysta. I w ten sposób wszystkie (czyli cała jedna) przesyłki będą zniszczone. Inny może kilkadziesiąt razy wysłać i nic się nie stanie.

Różni ludzie pracują w takich firmach, ale wszędzie jest mniej więcej tak samo. Na hali paczkami się rzuca, to i mogą się zniszczyć.

Zauważyłem różnicę w niszczeniu towaru przez DHL i na przykład Rabenie. DHL zniszczy dosłownie wszystko, a Raben może 30%, więc chyba jest różnica, nie -…-

Ale z tego co widzę, to Rabenem raczej nie wyśle się indywidualnie paczki. Oni oferują tylko kompleksowe usługi logistyczne :slight_smile:

Wszystko zależy od miejsca do którego chcemy wysłać paczkę. Jak dla mnie to niezłą ofertę ma AIN i z tego co wiem, to dość szybko u nich paczka idzie. Nigdy nie interesowałam się w jakim czasie dochodzi przesyłka, bo zawsze wszystko odbywało się szybko. Można sobie zerknąć na ich stronę, tam mają dokładne informacje na ten temat.

Pocztex ;D