Przesyłki na OLX - czy warto

Cześć koledzy i koleżanki. Czy dodajecie do swoich ogłoszeń opcje dostawy na OLX? Jak to działa jest bezpieczne dla sprzedającego, czy wiąże się to z jakimi dopłatami dla sprzedającego?

Często dostaję informacje aby dodać opcje dostawy - pewnie wysyła sam OLX bo nie pokazują jaki niby klient o to prosi (tylko ktoś ze prosi jakiś duch).

Ogólnie korzystacie, co o tym sądzicie jako sprzedający?

nic nie warte

A jak nie wyśle informacji lub nie weźmie to co, ja tylko ponoszę stratę?

olx to platforma sprzedaży lokalnej, ustawka na mieście, kasa z rączki do rączki

jak gość chce wysyłkę, to niech wpłaca na konto, im mniej pośredników tym lepiej

i polecam wywalić whatsappa

Czesc
Sprzedaję od pewnego czasu na OLX. Właśnie z przesyłką to działa dokładnie tak samo jak Allegro Lokalnie. Gość kupuje zazwyczaj wpłaca na konto, ty drukujesz etykietę dostarczona przez OLX z Inpost wysyłasz. Gość dostaje i ty kilka dni po dostajesz pieniądze od serwisu. Żadna filozofia

Czytając regulamin usługi wygląda tak jak by nie doszła do niego na czas to mu oddają gotówkę a ja nie dostaję jej od czasu jego nie odbioru paczki.

Ciekawy jestem jak jej nie odbierze co wtedy.

Do drobiazgów jak najbardziej warto, tym bardziej, że ceny za wysyłkę teraz niższe niż na Allegro (3 zł za paczkomat).

Jak nie zapłacił z góry i nie odbierze, to dostajesz paczkę z powrotem. Nic cię to nie kosztuje.

Już nie trzeba etykiety a przy stole “savoir vivre”:

https://inpost.pl/aktualnosci-nadawaj-prosto-z-aplikacji-inpost-mobile-wyslij-paczke-z-paczkomatu-bez-drukowania-0