Przewijak w myszce logitech ls 1 chrobocze

Kupiłam przez internet myszkę, dziś ją dostałam i ma ona jedną wkurzającą wadę która rozprasza- jak przewijasz przewijakiem to chrobocze nie chodzi w ogóle cicho… Czy tak może być/bywa czy to jakaś wada jest?? Myszka logitecha (logitech ls 1 dokładnie) zdawałoby się dobra firma a to mnie denerwuje…

Jeśli dźwięki z “przewijakiem” są za głośne to może warto myszkę wymienić - istnieje ryzyko zastosowania słabych materiałów i dlatego takie zgrzyty, A co do czułości - czy do myszki dołączoną masz aplikację na CD (oprogramowanie) by ustawić czułość ?

a może oni w tym sklepie wszystkie myszki mają z tych słabych materiałów?? bo jak kupowałam na allegro to pisało “hit! najtaniej” ( http://allegro.pl/mysz-logitech-ls1-berry-jagoda-hit-najtaniej-i3788189737.html ) takjkaby jakaś superreklama, często sprzedawcy trefnych rzeczy chyba tak piszą xD Ale ona kosztowała tyle samo co na morele.net np. więc kupiłam… co do czułości to w ustawieniach myszy poszperałam nie wiem chyba dobrze jest a cd nie miałam…

tak to jest z “okazjami”. PS: podobną mysz znalazłem po przecenie za 30zł bez kosztów wysyłki. A w twojej cenie poleciłbym Tobie mysz A4Tech’a ale już za późno :slight_smile:

A ja mam takie pytanko, z ciekawości- czy taka przypadłość myszki jest zdiagnozowana jako wada fabryczna czy po prostu tak bywa?

i to i to - głównie zależy od wykonania i od użytych w produkcji komponentów.