Przewijanie stron internetowych strzałkami nie działa poprawnie

przewijanie stron internetowych strzałkami dobrze mi nie działa, jak to naprawić?

Laptop Asus X509JP
Windows 10

Często używany Google Chrome

Opisz to dokłądniej bo nie wiadomo o co ci chodzi.

@anon94530638 klikam strzałkę w dół to strona nie chce iść w dół np. na allegro na jednym kompie jest w porządku, a na drugim nie chce iść strona w dół, jak klikam w strzałkę to zmienia mi sortowanie, jak zmienić to żeby normalnie stronę można przewijać strzałkami

Przewijaj klawiszami PgUp w górę, a PgDn w dół.

@Bogdan_G to mój znajomy musi klikać dwa przyciski naraz fn i strzałkę w dół ( jeden klawisz to strzałka w dół i PgDn) i strona musi być odświeżona, może się przyzwyczai

Jak używam tylko PgUp w górę, a PgDn w dół bez dodatkowego klawisza. Szybciej lata góra - dół niż strzałkami.
Dodam, że rozmiar skoku przewijania ustawia się w opcjach myszy. Ale działa na forum DP i na alllegro.
Pewnie przewijanie się zdup…tegos. Ja bym poszukał używane skróty klawiaturowe, co używa samych strzałek.

Zwykle funkcje klawiszy się nie psują, tylko jakaś aplikacja od sortowania zaczęła używać skrótu strzałki. Coś znajomy namieszał. Gdyby można było wiedzieć, od kiedy, to zwykłe przywracanie systemu rozwiązałoby problem.

O ile to nie laptop, gdzie brakło miejsca na strzałki.

przewijanie na strzałkach działa na Edge a na Chrome nie, to co wtedy zrobić?

Reset chrome do ustawień domyślnych, dezaktywacja dodatków jak jakiś po resecie się aktywuje.

Potem skan w chrome na obecność „wirusów” (po nim można zrobić skan Esetem „online” i MBAM - oba za darmo pozwolą zrobić skan i wirusy przenieść do kwarantanny).

Porównać jak się zachowują strony w Chrome portable: Google Chrome Portable (web browser) | PortableApps.com i jak tam identycznie to może jakaś trudno wykrywalna infekcja, wykrywająca proces „chrome.exe” lub Google utrudnia korzystanie ze „strzałek” celowo (a MS w EDGE czy Opera w „Operze” usuwa ten wynalazek).

Potem deinstalacja chrome z wykasowaniem tego co deinstalator nie usunął i instalacja na świeżo Chrome 93 lub nowszego - aby wykluczyć że jesteś beta testerem tego dziadostwa na blokadę „strzałek” (brak gwarancji że się naprawi). Zrób wcześniej kopię zakładek/haseł jak są jakieś ważne (podobnie dla części dodatków można spróbować eksportu ich ustawień).