Przewijanie stron pod Windows 7 Firefox 20

Myszka A4Tech Glaser 90D. Myszka dziwnie się zachowuje podczas przewijania pionowego.Np: podczas przewijania kółkiem w dół na początku idzie jeden wiersz do góry i dopiero na dół . Jest to dość wkurzające, a w sterownikach nie ma żadnej opcji żeby to zmienić.

Może z Firefoxem jest coś nie tak?

W Firefox wyłącz automatyczne przewijanie i włącz płynne przewijanie. Mnie pomogło.

kunsztro , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Dzięki kp1971 znalazłem te funkcje w Firefoxie i teraz przewijanie jest normalne tzn odznaczyłem płynne i automatyczne przewijanie.

Ale nadal nie podoba mi się , że Firefox nie implementuje poziomego przewijania stron tak jak Adobe Reader czy Microsoft Office.

Pozdro :slight_smile:

Dodane 19.04.2013 (Pt) 13:36

Ale to właściwie to nie ma sterowników win7 64 dla tej myszki. Na stronie A4tech są ale tylko dla Visty 64bit (X6 90D)

Instalują się ale w menadżerze urządzeń ich nie widać są tylko jakieś stare standardowe sterowniki myszki. :frowning:

Dlatego że do tych myszy nie ma sterowników jako takich. Jest tylko oprogramowanie do obsługi klawiszy, DPI itp.

W oprogramowaniu myszki zaznaczyłem automatyczne przewijanie, a w firefoxie odznaczyłem automatyczne przewijanie i teraz obserwuję jak się myszka zachowuje… :shock:

Dodane 20.04.2013 (So) 14:17

Dokonałem odkrycia, że boczne kółko przewija dobrze, a z tym głównym są problemy. Czyli wynika z tego że coś z myszką jest nie tak. Zabrudzenie lasera powoduje drżenie kursora, a co jest z tym głównym kółkiem nie wiem.