Przewrażliwieni moderatorzy – część 2

Dodam jeszcze, że w ciągu ostatnich dwóch miesięcy wszystkie wiadomości napisane przeze mnie zostały skasowane. Jakoś nie wydaje mi się, abym był recydywistą, chyba że macie zbyt wielu użytkowników.

Wasacz , nie Ty pierwszy narzekasz na moderatorów i nie ostatni.

No niestety, ale tak naprawdę to na forum opinie zwykłych użytkowników się nie liczą. I to jest żałosne, że tak duży serwis pozwala sobie na takie rzeczy…

Ja ze swojej strony jedynie powiem, że niektórzy moderatorzy (nie mówię, że wszyscy) pozwalają sobie na zbyt wiele, a zapominają, że są zwykłymi obywatelami tego przepięknego kraju zwaną POLSKA i prawo ich również dotyczy, jeżeli już nie to “z prawdziwego zdarzenia” to przynajmniej kodeks etyczny, ale jak widać w niektórych przypadkach jest to nagminnie łamane.

Panowie, jeżeli macie jakiekolwiek uwagi do zachowań Moderatorów proszę zgłaszać to do Administratora. Zakładanie tematu w dziale O forum i robienie zamętu nic tu nie da.

Panie Wasacz, ja jednak widzę ze jednak masz wiadomości które nie zostały skasowane wiec gdzie te wszystkie. Zapraszam na PW

Zamykam.