Przez alkohola 120% wywala mi bluescreena :(

Zainstalowałem Alkohola 120% i przez niego wywala mi przy starcie systemu bluescreena wiecie jak można temu zapobiec? odrazu mówie że tryb safe mode nie pomaga a chciałbym się uporać z tym bez ponownej instalacji systemu :frowning:

A który build Visty masz zainstalowany ??

Skoro wiesz, ze ten program powoduje problem - najprościej jest pozbyć się programu , niestety na dzisiaj, nie wszystkie programy są kompatybilne z Vistą…

Pozdrawiam

ultimate

tylko jest taki problem że nie zdąze nic zrobić a komp sie restartuje wczesniej wywalajac bluescreena

[ultimate]

Chodzi mi raczej o build (Beta, 5600 RC1, RC2, RTM) ?? - w start-> Run wpisz winver i daj screena.

W RTM (finalu) z Alcohol120_trial_1.9.5.4521 nie ma problemów…

no ale nie jestem w stanie tego zprawdzic bo nie moge uruchomić windowsa :shock:

Daj ostatnią dobrą konfigurację - przy rozruchu F8

hey

ja tez mam problem z alkoholem ale w moim przypadku to chyba bios plyty nie chce wspolpracowac bo nie chodzil mi alkohol pod XP tez

a odnosnie uruchomienia twojego kompa to najlepiej wloz plyte instalacyjna visty do napedu i uruchom tak jakbys chcial instalowac czyli z boota plyty i tam wybierz ocje naprawy systemu i bedziesz mogl wybrac punkt do ktorego sie mozesz wrocic

tak apropo to bardzo mi sie podoba ta funkcja w viscie bo prawie po kazdej wazniejszej operacji zostaje zapisany punkt powrotu

pzdr

akurat ja musze mieć takiego pecha czy co ? heh nie miałem żadnej kopi teraz jestem po reinstalacji ale na czym czlowiek sie lepiej nie uczy jak na wlasnych błędach :] teraz własnie robie kopie żeby uniknąć takich nieprzyjemnych sytuacji 8)

Musisz mieć stary build bo RTM nie ma już takich problemów…