Przez Mikrofon z głosników dobiega straszny SZUM

Siema chciałbym was sie popytac bo to chyba najlepsze forum jak chodzi o kompy… na innych nie odpowiadaja albo nie wiedzą… No to tak -nic trudnego, z glosnikow przez mikrofon dobiega straszny szum, moi koledzy na Skype nie mogą tego zniesc taki to wielki szum … muzyke slucham normalnie na audacity przetestowalem linie swojego glosu to linia gruba a dzwiek okropny ze pierwszy odruch to tylko to wylaczyc… Mam karte dzwiekowa Realtek;p nie wiem co sie stalo nic nie “ryłem” a to sie stalo przez ostatnie 2 dni! !!

Temat :

cichy-mikrofon-t401860.html

niee kieruj mnie na ten wątek bo to jest inna przyczyna… mój mikrofon jak najbardziej jest podłączony do kompa i działa… tyle ze odbiera dzwiek o bardzo wysokim brzemiu tzw gdy odslucham co nagrywalem bez ani jednego slowa i ciszy zupelnej fala glosu np. w programie audacity jest zapelniona po przegi;p… dzeki za poradnik przyda sie na przyszlosc ale jak narazie mam inny problem…

Wrzuć screeny z zakładek panela sterowników Realtek :

  1. Efekt dźwiękowy.

  2. Mikser.

  3. Wejście/wyjście audio.

  4. Microphone.

  1. http://img820.imageshack.us/i/79163890.jpg/

  2. http://img217.imageshack.us/i/bbq.mp4/ filmik dalem bo byl przynajmniej 4screeny robic…

  3. http://img829.imageshack.us/i/54286752.jpg/

  4. http://img64.imageshack.us/i/11998221.jpg/

Ok z góry dzieki jak pomożesz:)…/

Zobacz moje ustawienia.

kliknij aby powiększyć :

obraz1ht.th.jpg obraz2t.th.jpg obraz3l.th.jpg obraz4j.th.jpg

obraz5v.th.jpg obraz6g.th.jpg

Są pewne różnice :wink:

Zobacz jeszcze zaznaczone lub odznaczone Miks stereo.

Odnośnie Audacity lub Skype to może być inny problem i musisz sprawdzić w ich ustawieniach ale najpierw ustaw prawidłowo to co p/w podałem.

no sorry dzieki za pomoc ale nic nie pomaga sluchawki z mikro są nowe i nic ciagle ten szum…jak ktos moze pomoc niech napisze prosze… nie wiem juz co robic! !!