Przezroczyste okno modalne w c++

Witam,

chciałbym napisać prosty programik, wykożystujący m.in. modalne okno dialogowe. Wydawałoby się, że nie jest to specjalnie trudne, zważywszy na fakt iż do jego stworzenia kożystałem z Visual C++. Jednakże w momencie kiedy chcę wywołać to modalne okno w już skompilowanym programie, coś idzie nie tak… Samo okno okazuje się być przezroczyste, a wszystkie znajdujące się na nim kontrolki z niewiadomego mi powodu podwajają się… Cała solucja znajduje się pod adresem http://www.speedyshare.com/702491758.html

Jestem otwarty na wszelkie propozycje…

kamiljano ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Sto lat temu rzeźbiłem w gołym WinAPI. :slight_smile: Procedura modalnego okna dialogowego, w przypadku nie obsłużenia komunikatu musi zwrócić FALSE. Po obsłużeniu WM_INITDIALOG, zwracamy TRUE. Poczytaj sobie o procedurach okien dialogowych gdzieś, ja na ogół robię to w MFC, gdzie sprawa jest uproszczona (jak i korzystanie z całego WinAPI). :slight_smile: