Prziekierowanie portów

Jak przekierwać porty? mam proxy i na eMule mam low od i jak przekierowac porty mam zablokowane port 4662

Sprawę kieruj do swojego providera, czyli dostawcy netu.

Może tu coś znajdziesz…

Porty  	


Na poniższej liście znajdują się domyślne numery portów używanych przez eMule. Jeśli zmienisz numery portów w Ustawienia -> Parametry łącza musisz to uwzględnić w ustawieniach firewalla lub routera.

1) Lokalny Port: 4662

  	Zdalny Port: dowolny

  	Protokół: TCP

  	Kierunek: przychodzący

  	Przeznaczenie: 	


Port Klienta / Połączenia od innych klientów, Wymiana informacji o źródłach między klientami

  	Uwagi: 	


Możesz zmienić numer tego portu w Ustawienia -> Parametry łącza -> Port klienta

Ten port musi być przekierowany na routerze. Zmiana jego numeru w Ustawieniach musi być uwzględniona w ustawieniach routera



2) Lokalny Port: dowolny

  	Zdalny Port: 4662

  	Protokół: TCP

  	Kierunek: wychodzący

  	Przeznaczenie: 	


Port Klienta / Połączenia do innych klientów, Wymiana informacji o źródłach między klientami

  	Uwagi: 	


Port 4662 jest domyślny lecz inni klienci mogą mieć inne ustawienia. Zmień Zdalny port na dowolny przy konfiguracji firewalla



3) Lokalny Port: 4672

  	Zdalny Port: dowolny

  	Protokół: UDP

  	Kierunek: przychodzący

  	Przeznaczenie: 	


Rozszerzony protokół eMule, ranking kolejki, File Reask Ping

  	Uwagi: 	


Ten port musi być przekierowany na routerze. Zmiana jego numeru w Ustawieniach musi być uwzględniona w ustawieniach routera.

Jeśli nie jest możliwe przekierowanie tego portu powinien on być wyłączony w Ustawienia -> Parametry łącza -> Port UDP



4) Lokalny Port: dowolny

  	Zdalny Port: 4672

  	Protokół: UDP

  	Kierunek: wychodzący

  	Przeznaczenie: 	


Rozszerzony protokół eMule, ranking kolejki, File Reask Ping

  	Uwagi: 	


Port 4672 jest domyślny lecz inni klienci mogą mieć inne ustawienia. Zmień Zdalny port na dowolny przy konfiguracji firewalla

5) Lokalny Port: dowolny

  	Zdalny Port: 4661

  	Protokół: TCP

  	Kierunek: wychodzący

  	Przeznaczenie: 	


połączenie z serwerem

  	Uwagi: 	


Port 4661 jest domyślnym portem serwera. Wiele serwerów używa innych portów. W konfiguracji firewalla Zdalny port ustaw na dowolny.



6) Lokalny Port: dowolny

  	Zdalny Port: 4665

  	Protokół: UDP

  	Kierunek: wychodzący

  	Przeznaczenie: zapytania serwera o źródła

  	Uwagi: 	


Serwery używające domyślnego portu 4661 TCP (zobacz #5) automatycznie ustawiają swój port przeznaczony na zapytania o źródła na 4665 UDP. Jeśli serwer używa innego portu niż w #5, odpowiadający mu port UDP jest ustawiany na [numer portu użyty do połączenia + 4]. W konfiguracji firewalla ustaw Zdalny port na dowolny.



7) Lokalny Port: 4711

  	Zdalny Port: dowolny

  	Protokół: TCP

  	Kierunek: przychodzący

  	Przeznaczenie: Serwer WWW

  	Uwagi: To jest domyślny port usługi Serwer WWW. Jeśli używasz routera ten port musi zostać na nim przekierowany, w przeciwnym razie nie będzie możliwe nawiązanie połączenia.

jestem za NATEm polaczenie satelitarne

Zawsze możesz pobawić się w tunelowanie :slight_smile:

więcej na ten temat znajdziesz tu :

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … =96&t=3535

Ja polceam Tobie HTTP-Tunnel :slight_smile:

Powodzenia :slight_smile:

własnie o tunelowanie mi chodzi ale czy mozna to robic za darmo? trudno?