Przy logowaniu do windowsa błąd krytyczny

witam:

Dzisiaj chciałem zrobić sobie porządek w moim kompie czyli kuże,układanie kabli,itd,całego kompa rozebrałem i było ostre czyszczenie:)

Ale:(

Po złożeniu kompa i już dokulnych oględzinach czy wszystko prawidłowo jest klape boczną zamykam i odpalam kompa ,przy logowaniu do windowsa czyli już prawie ma się pokazać pulpit xp,a tu nagle wyskakuje bład krytyczny:(

Mówie sobie ło co to jest,ale zaraz reset logowanie do windy i to samo błąd krytyczny,ok znowu reset i wkońcu za 3razem udało się odpalic,po 2min z ciekawości reset zrobiłem czy będzie to samo ,okazało się że znowu to samo błąd krytyczny i za 2razem znowu mogłem wejść do wiondowsa,i tak mam do teraz…

Przedtem czyli przed czyszczeniem nie miałem tego problemu winda odpalała się bez problemów żadnych ,pierwszy raz mam taki problem:(

Sie rozpisałem ale chciałem opisać szczegułowo:)

A tu błąd który mnie gnębi ,wygląda tak samo za każdym razem:(

http://upload2.postimage.org/429983/photo_hosting.html


AMD Athlon64 X2 5600+ 2800Ghz(AM2)

KINGSTON 2X2GB DDR2 (667MHZ) CL4

GALAXY GeForce 8600GTS 256MB DDR3/128bit PCI-E (CoolerMaster HeatPipe)(1,0ns)(720/2000)

Seagate 320 GB Barracuda 7200 (16MB SerialATA II)

Gigabyte GA-M55S-S3 nVidia nForce 550

Chieftec GPS-450AA-101A ATX 450W(Fander120mm)

LG DVD Recorder GSA-H42L

Zalman CNPS9500AM2 +ZALMAN ZM-STG1

Panel Zalman ZM-MFC1 Plus/Silver/Alu(4xFander120mm,+Grafka+Procek)

Złączono Posta : 25.08.2007 (Sob) 0:05

no nikt mi nie umie poradzić:(

bardzo podobny problem

to też się przyda

Jednak reset CMOS i pomogło,wszystko jest ok:)

Tylko do teraz nie wiem co było przyczyną tak z ciekawości pytam może ktoś wie:)przecież przed czyszczeniem nic nie grzebałem, w biosie:)

pozdro i dzięki za odpowiedzi:)

Złączono Posta : 25.08.2007 (Sob) 20:54

Jednak wszystko na nowo powruciło,po 5uruchomieniu znowu wyskoczył błąd ten sam,ręce mi opadły jak znowu go zobaczyłem:(

Ale 2 raz postanowiłem upewnić się czy wszystko jest dobrze powpinane poukładane ,sprawdziłem tak:

1.Wyjąłem ram najpierw 1kośc a potem 2kość

2.Odłączyłem dvd z ata i zasilanie

3.Odłączyłem karte sieciową

4.Zmieniłem taśme od hdd sata na inną

5.Czy wszystkie wentylatory dochodzą do pinów

6.Czy wszystkie kable są podociskane

7.W windowsie odinstalowałem stery do dżwiękówki tak jak ktoś mi tam radził

8.2 Razy reset biosu robiony

Już mi się pomysły skończyły i nie wiem co mam robić dalej.

Teraz śmigam na default bios i odpala się komp za 3razem,jeśli cokolwiek pozmieniam w biosie to komp się uruchamia za 5lub 7razem:(

ręce opadają…

Pomużcie mi już 2 dzień walcze z tym:(