Przy odtwarzaniu filmu z telefonu obraz jest bokiem

Witam! mam problem,z odtworzenie filmów,nagranych przez telefon komórkowy,oraz aparat fotograficzny.Gdy tylko chcę odtworzyć taki film to obraz jest odwrócony bokiem i za żadne skarby nie mogę tego odwrócić o 90St.Próbowałam już wszystkie możliwe programy do odtwarzania filmów.ale jak już mogę odtworzyć to nie mogę zapisać tego obrazu by móc odtworzyć go normalnie, w innym programie.Ja się nie znam tak bardzo dlatego bardzo proszę o pomoc.A jeszcze jedno w programie Movie Maker pisze że mp4 to nie jego format i już całkiem nic nie wiem.

Serio po nazwie tematu nawet nie domyśliłem się w czym jest tak naprawdę problem. Przeinstaluj kodeki - jak nie pomoże to zmień na k-lite.

Zastosuj się do polecenia moderatora. Nazwa tematu zupełnie nic nie mówi, krzyk też nie jest potrzebny.

Film możesz “obrócić” tym programem.

to proste - nagrywając filmy za pomocą telefonu lub aparatu fotograficznego trzymasz je w niewłaściwej pozycji. Filmów w przeciwieństwie do zdjęć nie da się tak prosto obrócić. Pomysł z Movie Makerem nie byłby zły, gdyby nie to że ten program jest strasznie ograniczony w odtwarzanych formatach video. Program podany przez alfar będzie dla ciebie chyba najodpowiedniejszy pod względem prostoty obsługi.