Przy odtwarzaniu teledysków zaczynają "harczeć" gł

Witam mam problem a mianowicie zawsze przy odtwarzaniu jakiegokolwiek teledysku w jakimkolwiek odtwarzaczu zaczynają “harczeć” mi głośniki nie wiem co to może być w menedźerze urządzeń żadnego konfliktu nie ma więc jak myślicie co to może być?? moja karta dźwiękowa to Sound Blaster Audio PCI 128

Jest to wina głośników terz to miałem, ale nie na wszystkich piosenkach chrząkało niewiem dlaczego tak było ale wiem że to wina głośników bo jak ja sam wymieniłem to było wszyskto ok :wink:

Franki a może byś tak zdradził co masz za głośniki to pogadamy

Moje głośniki to Samsung Multimedia Speaker System SMS - 7631

start -> wszystkie programy -> akcesoria -> rozrywka ->regulacja głośności i sprawdź czy pierwsze dwa (regulacja głośności i Wave) nie są na fula ustawione.

Jeśli tak, to najpierw daj przy Wave do połowy, sprawdź czy ok,

jeśli nie to przywróć Wave na maxa i regulację głośności daj do połowy.

Mi tak pomaga :slight_smile:

To nic nie pomoglo :frowning: cały czas “harczy” w glośnikach :frowning:

Złączono Posta : 18 Kwiecień 2006, 21:19:52

Witam

Znalazłem konflikt ale nie jestem pewiem czy właśnie to urządzenie stwarza ten problem odkryłem na liście Menedźera urządzeń że głośnik systemowy ma brak zainstalowanych sterowników czy da się to jakoś naprawć i czy jest w sieci jakiś działający sterownik do tego urządzenia ??

przeinstaluj sterowniki

nie wiem czy to cos da ? ale cos słyszałam o zekranizowanych głośnikach, moze ktos wyjasni (tak mi sie nasunęło ) napewno to nie to,ale powiedzcie cos o tym

To chyba oczywiste.

OT->KOSZ