Przy przegladaniu stron WWW komputer strasznie muli


(Koniara Vip) #1

Witam, przy przeglądaniu stron WWW komputer strasznie wolno chodzi i strona starsznie długo sie ładuje. Obojetnie czy jest to IE czy GoogleChrome. Patrząc się na użycie procesora w menedżerze zadań w zakładce "WYDAJNOŚĆ" na wykresie ,,użycie procesora,, użycie momentalnie wzrasta do 96-98%. Podobnie się dzieje kiedy uruchamian obojetnie jaki program np. OpenOffice i cGEO (którego urzywam do pracy). Programy strasznie długo sie uruchamiaja i zamulają. Mam Windows XPx32, procek Intel Celeron CPU 2.6GHz i 1 GB RAM. Skanowałem już antywirusem ArcaVir na którego licencje i nic nie wykazało. Robiłem defragmentacje i porzadkowanie dysków. Mam tez zainstalowanego CCleaner który po każdym uruchomieniu komputera go czyści. Może mam jakieś niepotrzebne procesy powłączne które są niepotrzebne?

POMOCY!! bo nie da sie pracować.

log z OTL: http://www.wklejto.pl/120036


(Acorus) #2

Odinstaluj Akamai NetSession Interface.Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.

Extras też.


(Koniara Vip) #3

A gdzie tego szukać? bo w programach tego nie mam ani mi nie wyszukuje takiego pliku :frowning: a w tej lokalizacji: C: \ Program Files \ Common Files \ … go nie ma

Wykonałem skryp ale bez usuniecia Akamai NetSession Interface ponieważ go nieznajduje.

raport z czyszczenia : http://www.wklejto.pl/120093

log z OTL po czyszczeniu : http://www.wklejto.pl/120094